Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. septembra 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ako neprísť o peniaze? Prestaňte veriť svojmu starému úveru!

BRATISLAVA 16. septembra – Vedeli ste, že Slováci si najčastejšie požičiavajú na kúpu nového auta? Na druhom mieste je zariadenie do bytu a tretiu priečku obsadila najnovšia elektronika. Radosť z novej veci však často zrušia mesačné splátky a úroky, ktoré sú v mnohých prípadoch príliš prehnané. Ako splácať pôžičku tak, aby ste neprišli o peniaze navyše, vám poradí Jozef Dudáš, produktový špecialista na úverové produkty z online banky Zuno.

Preverte si podmienky na trhu
Neverte bezprostredne svojej starej pôžičke. Ak aj bola v minulosti výhodná, dnes už to platiť nemusí. Preverte si ponuky na bankovom trhu a nevýhodnú pôžičku refinancujte. Pri prenesení si vyberte taký úver, ktorý vás naozaj odbremení, či už od prehnaných mesačných splátok, zbytočne vysokého úroku alebo od platenia zbytočných poplatkov.

Zistite, koľko viete ušetriť
Pri rozhodovaní o refinancovaní si vopred zistite, koľko na novom úvere ušetríte. Mnohokrát to môže byť naozaj vysoká suma, napríklad v Zuno viete pri prenesení úveru ušetriť aj viac ako 700 eur. Použite online kalkulačku na stránke banky, vďaka ktorej si výslednú sumu ľahko vypočítate.

Nestrácajte čas
Prieskumy ukazujú, že klientov v súvislosti s bankami rozčuľujú nielen prehnane vysoké poplatky ale aj byrokracia a zbytočné naťahovanie sa na pobočkách. Čas je drahocenný, preto ho zbytočne nestrácajte, veď dnes si aj refinancovanie úveru viete vybaviť online za pár minút.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Set učebníc Aha, Slovenčina! pomôže ukrajinským študentom zvládnuť základy slovenského jazyka Študuj dopravu pre stabilné a perspektívne uplatnenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.