Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Ak zvažujete zmenu bývania, je najvhodnejší čas

BRATISLAVA 11. októbra – Aj osobné skúsenosti mnohých z nás nám radia rozhodnúť sa pri kúpe bytu radšej v prospech novostavby ako staršieho bytu. Vyhneme sa tak nečakaným prekvapeniam, ktoré spôsobila amortizácia nehnuteľnosti. Tieto totiž vždy vyžadujú dodatočné, často zásadné investície. U starších nehnuteľností, najmä v centre mesta, nám hrozia dokonca ešte staré – pôvodné olovené rozvody pitnej vody.

Tu predstavuje rekonštrukcia okrem nemalej investície aj výrazne znížený komfort bývania. A to nemusíme spomínať nedostatočné a poddimenzované elektrické rozvody, či nevyvložkované komíny… Kúpou staršej nehnuteľnosti preberáme na seba všetky tieto riziká a v konečnom dôsledku nemusí byť takto na prvý pohľad výhodná kúpa tým, čo sme očakávali. Navyše, ak sa dnes dobre zorientujeme na realitnom trhu, vieme nájsť zaujímavé ponuky aj v novostavbách, ktoré sme ešte pred nedávnom považovali za nedostupné.

My sme dnes pre vás objavili zaujímavú ponuku v modernom projekte, ktorý je situovaný na okraji Petržalky. Krásny výhľad na Bratislavský hrad a Sad Janka Kráľa je výhodou, ktorú vám bude závidieť každá návšteva u vás doma. Pre každodenný život oceníte rýchly prístup pešo do centra a vynikajúce napojenie na cestný obchvat, čo sa vám zhodnotí najmä v dopravnej špičke.

Pokiaľ máte alebo plánujete rodinu, pochopíte, že jedna izba navyše predstavuje obrovskú pridanú hodnotu. Oceníte ju, ak bude chcieť prespať návšteva, alebo si doprajte luxus pracovne, o ktorej ste už dávno snívali.

Boli sme sa pozrieť a odporúčame dohodnúť si osobnú obhliadku, zamilujete si to!

Tatra City: Štvrtá izba zdarma!
http://www.tatracity.sk/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tip na originálny vianočný darček od Miele: Darujte svojim blízkym gastro zážitok z varenia so šéfkuchárom Adresná pomoc pre deti z detských domovov. Nájdeš si čas raz týždenne?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.