Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Aj podľa EMEA Finance je VÚB najlepšia banka na Slovensku

BRATISLAVA 16. mája – Finančný magazín EMEA Finance udelil VÚB banke, členovi skupiny Intesa Sanpaolo, ocenenie Najlepšia banka na Slovensku. Rovnaký titul získala VÚB nedávno aj od magazínu Global Finance.

Magazín EMEA Finance každoročne hodnotí výsledky bánk pôsobiacich v Európe, Afrike a na Blízkom východe. Aktuálnym titulom „Najlepšia banka na Slovensku za rok 2013“ VÚB obhájila vlaňajšie víťazstvo a celkovo získala toto ocenenie už po piaty krát (doteraz za roky 2008, 2009, 2010, 2012).

Titul od EMEA Finance je v krátkom čase už tretím tohtoročným medzinárodným ocenením pre VÚB banku. Rovnakú cenu „Najlepšia banka na Slovensku“ jej udelil v marci aj magazín Global Finance a časopis Euromoney ju vo februári zasa označil za banku s najlepšími službami privátneho bankovníctva na Slovensku

Okrem VÚB banky získala ocenenia aj ďalšia banka zo skupiny Intesa Sanpaolo – Banca Intesa Beograd, ktorú magazín EMEA Finance označil za najlepšiu zahraničnú banku v Srbsku.

EMEA Finance je prestížny magazín so sídlom v Londýne, ktorý sa zameriava na prinášanie informácií z finančného sektora v dynamicky sa rozvíjajúcich regiónoch Európy, Stredného Východu a Afriky. Je cenným zdrojom informácií pre riadiacich pracovníkov z oblasti financií, investícií či medzinárodného obchodu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tauris je najdôveryhodnejšou značkou mäsa a mäsových výrobkov na trhu Cesta k efektívnosti: Automobilové opravovne MV SR vstupujú do éry digitálnej transformácie dokumentácie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.