Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Aegon WebKlient – nová služba pre klientov

BRATISLAVA 3. októbra – Poisťovňa Aegon Slovensko ponúka svojim poistencom novú službu s názvom WebKlient. WebKlient je užívateľský portál, na ktorom zákazník jednoducho a rýchlo získa všetky aktuálne informácie o svojom poistení v Aegone. Služba je k dispozícii klientom životného poistenia i poistenia majetku.

K využívaniu služby WebKlient stačí internetové pripojenie. Služba je dostupná z každého počítača, tabletu alebo smartfónu, ktorý je online. Poisťovňa Aegon postupne doručí každému z klientov unikátny registračný kľúč, na základe ktorého sa prihlási do služby. Distribúcia registračných kľúčov sa uskutoční priebežne a klienti ich dostanú vo výročných listoch k poistným zmluvám. V prípade, ak má zákazník záujem o prednostné vystavenie registračného kľúča, môže o kľúč požiadať okamžite a to telefonicky na čísle Centra služieb zákazníkom 0850 123 466.

Služba WebKlient sa nachádza na stránke http://webklient.aegon.sk/.

Medzi základné informácie, ktoré má klient po prihlásení ihneď k dispozícii patrí napr. prehľad o poistnom krytí a poistných sumách. V prípade investičného životného poistenie sa zobrazí prehľad zvolenej investičnej stratégie a hodnoty investované v jednotlivých podielových fondoch. WebKlient zákazníka navyše upozorní na prípadné nedoplatky na poistnom alebo dôležité dátumy (dátum vzniku/zániku poistenia). Samozrejmou súčasťou sú informácie o pripísaných platbách poistného a hodnote osobného konta. Všetky údaje sa pravidelne aktualizujú a služba je poskytovaná bezplatne.

Ako pomôcku pre klientov pripravila poisťovňa Aegon Manuál k službe (vo forme PDF príručky), ktorý jednoducho a názorne popisuje, ako službu využívať. Príručku je dostupná na stránke WebKlienta alebo na internetovej stránke poisťovne v časti Zákaznícky servis – WebKlient. Uvedenie novej služby pre zákazníkov sprevádza i motivačná súťaž o 100 digitálnych fotorámikov. Do súťaže sa automaticky zaradí každý klient, ktorý sa do služby WebKlient prihlási do 31. decembra 2014.

O koncerne Aegon:
Aegon Slovensko patrí do koncernu Aegon, jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá pôsobí v oblasti poisťovníctva. Koncern Aegon má vyše 160 ročnú tradíciu, zamestnáva takmer 27 tisíc pracovníkov, stará sa o milióny klientov vo viac ako 25 krajinách v Amerike, v Európe a v Ázii.
Na Slovensko vstúpila značka Aegon v roku 2003. V súčasnosti sa stará o finančnú budúcnosť viac ako 250 tisíc klientov v životnom poistení a starobnom dôchodkovom sporení. Tisícom ďalších klientov sa stala spoľahlivým partnerom v poistení ich bývania. Pod značkou Aegon pôsobia na slovenskom trhu štyri spoločnosti – AEGON Životná poisťovňa, a. s., AEGON, d. s. s., a. s., AEGON partner, s. r. o. a AEGON Hungary Composite Insurance Closed Company Limited by Shares, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

FinGO.sk posilňuje svoje aktivity na Slovensku, rozširuje svoj tím aj sieť partnerov Ako poisťovne zlepšujú služby klientom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.