Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

ADAM 3.0 pomáha lekárom aj stomatológom

BRATISLAVA 23. apríla – Už tretia generácia informačných systémov ADAM 3.0 pomáha zefektívniť každodennú prácu lekárov, špecialistov, ako aj celých zdravotníckych zariadení na Slovensku. Systém, ktorý dodáva spoločnosť CompuGroup Medical (CGM) poskytuje komplexné riešenie pre podporu celého spektra činností ambulancie a vďaka jednoduchému ovládaniu programu používateľmi, sa riešenie slovenskej spoločnosti CGM stalo významným hráčom na našom trhu.

Informačný systém ADAM 3.0 je dostupný vo viacerých variantoch. Najnovšia inovácia ADAM 3.0 Stomatológ je určená pre ambulancie obvodných stomatológov, stomatologických špecialistov a čeľustných ortopédov. Podporuje bezproblémovú komunikáciu so zdravotnými poisťovňami. Jeho základnou funkciou je sledovanie stavu chrupu v grafickom zubnom kríži pacientov, vedenie evidencie preventívnych prehliadok, podpora priamych platieb pacientov za poskytnutú zdravotnú starostlivosť. Užívateľom umožňuje plánovanie a evidenciu protetických prác.

Program uľahčuje nielen administratívu, ale i priebeh vyšetrenia. „Pri prechode na program ADAM sa takmer okamžite zjednodušil celý chod mojej ambulancie. Vďaka nemu bez akýchkoľvek problémov spravujem celú svoju administratívu, čo je nesporná výhoda a šetrič času i energie, ktorú tak môžem venovať svojim pacientom pri starostlivosti o ich zdravie,“ povedala MUDr. Jarmila Rosenbergerová zo stomatologickej ambulancie ROSENDENT s.r.o. z Pukanca.

ADAM 3.0 Stomatológ umožňuje efektívnu optimalizáciu práce v ambulancii prostredníctvom prehľadného objednávacieho systému. Sieťová verzia umožňuje rozdelenie práce medzi lekára a sestru. Veľkou výhodou je evidencia zdravotných údajov pacienta, možnosť vkladania rtg snímok a fotografií do programu. Program poskytuje veľký benefit v grafickej podobe zubného kríža, ktorý slúži na prehľadnú evidenciu stavu chrupu, návrhy a liečbu s farebným rozlišovaním dočasného a trvalého chrupu, zubných značiek a použitého materiálu

Stomatológovia oceňujú aj funkcie programu podporujúce priamu platbu pacienta. Zavedenie cenníka stomatologických výkonov a protetických prác umožňuje dopočítať aktuálnu úhradu pacienta (plnú, čiastočnú, žiadnu) a súčasne vystaviť a evidovať príjmové pokladničné doklady. Program Adam 3.0 Stomatológ sa rýchlo prispôsobuje aktuálnym legislatívnym podmienkam. Systém je kompatibilný s so všetkými modernými verziami operačného systému Windows vrátane Windows 8.

O programe ADAM
Aplikačný program ADAM poskytuje efektívne riešenia pre evidenciu a administratívu v ambulancii. Užívateľom poskytuje rozsiahle možnosti prispôsobenia funkčných vlastností ich potrebám a umožňuje automatické spracovanie štatistických výkazov. Podporuje všetky vyžadované rozhrania pre komunikáciu so zdravotnými poisťovňami a ostatnými štátnymi inštitúciami. Program je neustále inovovaný a v súčasnosti je dostupná už tretia generácia ADAM 3.0 dodávaná vo viacerých verziách pre všeobecných lekárov, špecialistov, stomatológov aj nemocnice.

O skupine CompuGroup Medical AG
CompuGroup Medical je jednou z popredných svetových spoločností zameraných na eHealth. Jej softvérové ??produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali všetky odborné a organizačné činnosti v lekárskych ordináciách, lekárňach, laboratóriách a nemocniciach. Informačné služby pre všetky subjekty zapojené do procesu poskytovania zdravotnej starostlivosti a výmeny elektronických zdravotných záznamov prispievajú k bezpečnejšej a efektívnejšej starostlivosti o pacientov.

Služby CompuGroup Medical sú založené na unikátnej zákazníckej sieti viac než 400 000 lekárov, zubných lekárov, nemocníc, lekární a ďalších poskytovateľov služieb. So zastúpením v 19 krajinách a so zákazníkmi v 43 krajinách po celom svete je CompuGroup Medical spoločnosťou s jedným z najvyšším pokrytím medzi poskytovateľmi služieb elektronického zdravotníctva. Približne 4 000 vysoko kvalifikovaných zamestnancov podporuje inovatívne riešenia pre stále rastúce požiadavky zákazníkov na systém zdravotnej starostlivosti.

O spoločnosti CompuGroup Medical Slovensko
Spoločnosť CompuGroup Medical Slovensko bola založená v roku 2011 fúziou softvérových firiem, ktorých vlastníkom bola materská spoločnosť CompuGroup Medical. Víziou spoločnosti je plne elektronizované zdravotníctvo. Spoločnosť poskytuje softvérové ??riešenia pre ambulancie, nemocnice a laboratóriá. Spoločnosť má pobočky v Bratislave a vo Zvolene.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vo Vysokých Tatrách spojili lyžovanie a golf. Preteky priniesli Žampa a Sabbatini Cenu SYGA 2024 vyhrali stredoškolskí študenti s projektom simulácie technologického procesu finalizácie pneumatík

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.