Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Accenture je podľa IDC líder v cloudových službách

BRATISLAVA 25. septembra – Spoločnosť Accenture je podľa prieskumu “IDC MarketScape: Worldwide Cloud Professional Services 2013 Vendor Analysis” lídrom v poskytovaní cloudových riešení. IDC MarketScape posudzuje kvantitatívne a kvalitatívne charakteristiky dodávateľa definujúce úspech na dnešnom profesionálnom cloudovom trhu.

IDC v tejto správe hodnotí 13 profesionálnych poskytovateľov cloudových služieb na základe komplexných kritérií, pomocou ktorých posudzoval jednotlivých dodávateľov v rámci približne 50 rôznych charakteristík.

V pomenovaní Accenture ako lídra, IDC MarketScape uviedol, že „Accenture využíva hlboké znalosti odvetvia, vzťahy v rámci svojho ekosystému a skúsenosti ako integrátor služieb a poskytovateľ outsourcingových služieb pri vytváraní jedinečných riešení pre unikátne problémy svojich klientov.“

Ako súčasť MarketScape, IDC tiež uskutočnila prieskum medzi firmami využívajúcimi tento typ služieb, v ktorom klienti vyzdvihli Accenture v nasledujúcich oblastiach: schopnosť zvládnuť zmeny v rámci rozsahu projektu; existencia lokálnych pobočiek a prítomnosť lokálnych ľudí a prehľad vo funkčných oblastiach v kombinácii s odbornými znalosťami.

„Sme hrdí na to, že sme sa podľa správy IDC MarketScape stali lídrom v poskytovaní profesionálnych cloudových služieb. Je to vlastne svedectvo o našich znalostiach jednotlivých odvetví, technologických schopnostiach, silných vzťahov v rámci ekosystému v ktorom pôsobíme a schopnosti podporovať našich klientov pri migrácií do cloudu,“ povedal Jack Sepple, senior managing director pre cloudové služby v Accenture.

„Sme radi, že klienti dokážu oceniť naše silné stránky a pracujú s nami ako s dôveryhodným poradcom poskytujúcim podporu a poradenstvo v oblasti cloudových služieb. Veríme totiž, že cloud je dôležitým pilierom digitálneho biznisu a každý deň pracujeme na tom, aby sme pomohli firmám využívať cloud pre dosiahnutie konkrétnych obchodných výsledkov – od znižovania nákladov, až po rýchlejšie uvedenie novej služby na trh alebo uľahčenie vstupu na nové globálne trhy,“ dodal.

Spoločnosť Accenture sa podieľala na viac než 6000 projektoch v oblasti cloud computingu pre klientov, z ktorých viac než 60 percent je súčasťou rebríčka Fortune Global 100. Má približne 8.500 odborníkov vyškolených v cloud computingu.

IDC MarketScape je k dispozícii tu.

O spoločnosti Accenture
Accenture je globálna spoločnosť poskytujúca odborné služby v oblasti manažérskeho poradenstva, technologických služieb a outsourcingu. Má približne 266.000 zamestnancov a poskytuje svoje služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Vďaka kombinácii jedinečných skúseností a rozsiahlych znalostí naprieč všetkými odvetviami, doplnenými rozsiahlym výskumom celosvetovo najúspešnejších firiem, spoločnosť Accenture pomáha svojim klientom stať sa vysoko výkonnými spoločnosťami. Spoločnosť za fiškálny rok končiaci k 31.augustu 2012 dosiahla celosvetový obrat 27,9 miliardy amerických dolárov. Pre viac informácií o spoločnosti Accenture navštívte www.accenture.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Inteligentná práca s dopytom a zónová logistika prinesú viac udržateľnosti Digitálne kompetentní učitelia ako predpoklad digitálnej transformácie škôl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.