Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

AAA AUTO víta aktivity úradov pri odhaľovaní podvodov s DPH

BRATISLAVA 9. novembra – AAA AUTO víta a podporuje aktivity slovenských úradov zamerané na odhaľovanie podvodov s DPH pri ojazdených automobiloch, dovážaných na Slovensko zo zahraničia.

„Podvody s DPH pri dovážaných jazdenkách dlhodobo deformujú trh s ojazdenými automobilmi na Slovensku. Sme radi, že slovenské orgány našli cestu, ako tieto daňové úniky postihovať a plne ich v tomto úsilí podporujeme,“ vyhlásila Karolína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO.

Podľa informácií v médiách špecialisti z Kriminálneho úradu finančnej správy a Úradu boja proti organizovanej kriminalite odhalili u predajcov dovážaných ojazdených vozidiel daňové úniky vo výške viac ako 50 miliónov eur.

„AAA AUTO má vo svojej ponuke dovezených ojazdených vozidiel len obmedzené množstvo najnovších modelov s naftovými motormi a servisnou knižkou, iba kvôli pokrytiu záujmu o tieto nedostatkové automobily. Zo všetkých týchto vozidiel DPH riadne odvádzame a v rámci nášho certifikátu Autogarancia Carlife o tom tiež dávame našim zákazníkom potvrdenie,“ zdôraznila Topolová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut Detská dopravná nadácia už dva roky pomáha deťom obetí dopravných nehôd

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.