Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

AAA AUTO spustilo video prehliadku auta na diaľku

BRATISLAVA 6. novembra – AAA AUTO spustilo prevádzku novej služby Live Video Tour (LVT), ktorá umožní vzdialenú prehliadku vozidla. Prvou krajinou, kde je služba ponúkaná, je Ruská federácia. Zákazníci, ktorí si vyberú vozidlo na webových stránkach AAA AUTO v Ruskej federácii, a nebudú mať čas cestovať do Moskvy na prehliadku auta, teraz môžu využiť iný spôsob, ako sa o skutočnom stave vozidla presvedčiť. Prostredníctvom LVT sa môžu v reálnom čase pozrieť na všetky dostupné časti auta a dokonca si vypočuť aj zvuk jeho motora, a to všetko z pohodlia ich obývačky. Predajca zároveň počas prehliadky zodpovie na všetky otázky. Spojenie s predajcom je zabezpečené prostredníctvom telefónu a webového prehliadača v počítači pripojeného k internetu. Projekt je testom pre neskoršie zavedenie služby v rámci českej a slovenskej Mototechny.

„Ako prvú zavádzame túto službu na ruskom trhu. Veríme, že pokiaľ bude toto riešenie dobre fungovať na veľké vzdialenosti v najväčšej krajine na svete, bude to dostatočný test pre Českú a Slovenskú republiku,“ zdôraznila Karolína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO. AAA AUTO verí, že LVT v rámci Ruskej federácie pomôže zvýšiť predaje áut do teritórií mimo Moskvu a moskovský región. „Počas testovacej fázy, ktorá prebiehala v ostatných týždňoch, sme už predali niekoľko vozidiel. Zákazníci boli pritom veľmi spokojní s užívateľským komfortom, ktorý táto služba poskytuje,“ dodala Topolová.

Ako môžu zákazníci službu využiť? Na webovej stránke www.aaaauto.ru si najskôr vyberú auto, ktoré by si radi podrobnejšie pozreli, a to pohodlne zo svojho zamestnania alebo z domu, a kliknú na ikonu LVT. „Prostredníctvom webového formulára si následne na konkrétny dátum a čas dohodnú on-line schôdzku, ktorá je približne počas dvadsiatich minút potvrdená. V dohodnutú hodinu potom predajca zavolá zákazníkovi priamo od vybratého auta a zákazník si na webe už len otvorí príslušné okno s live video prezentáciou,“ vysvetlila Topolová. K uskutočneniu LVT zákazníci potrebujú počítač pripojený na internet rýchlosťou 512 kbps a telefón, na ktorom budú k dispozícii. „Pokiaľ je zákazník s video prehliadkou vozidla spokojný, môže ho zakúpiť buď priamo on-line, prípadne v rámci programu Fly&Buy, kedy mu zaplatíme letenku do Moskvy a ubytovanie. On-line ponúkame aj prípadné financovanie vozidla,“ uviedla Topolová.

V Českej a Slovenskej republike spoločnosť plánuje využiť LVT pre novo spustenú značku Mototechna. „Nakoľko zatiaľ nemáme pobočku Mototechny vo všetkých mestách, kde AAA AUTO pôsobí, chceme našim zákazníkom z celej republiky ponúknuť, aby si mohli automobily, ktoré budú vystavené napríklad v Prahe, Kladne, Brne a Ostrave, teda miestach súčasných a budúcich pobočiek Mototechny, bližšie prehliadnuť. Rovnako tak budeme postupovať na Slovensku, kde začneme pobočky Mototechny otvárať v prvom štvrťroku 2013. Službu LVT plánujeme v Českej republike spustiť takisto začiatkom budúceho roku,“ povedala Topolová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tento rok je v našich predajoch rekordný, hovorí co-CEO AAA AUTO Petr Vaněček Pavel Banák z Banchem: Počas pandémie sme zvládli zo dňa na deň trojnásobné zvýšenie výroby

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.