Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

AAA AUTO bude dávať zimné gumy k osobnému autu nad 2 000 eur

BRATISLAVA 1. októbra – AAA AUTO pripravilo na zimné obdobie najväčšiu tohtoročnú akciu pre zákazníkov. Ku každému predanému osobnému autu v SR a ČR v cene nad 2 000 eur, resp. 50 000 Kč, bude dávať sadu zimných pneumatík. U všetkých áut taktiež vykoná prípravu na zimu.

AAA AUTO v reakcii na problémy s dodávkami zimných pneumatík v minulom roku počítalo s enormným záujmom aj tento rok. Aby sa vyhlo ich možnému nárazovému nedostatku, v predstihu si zabezpečilo dostatok ich zdrojov na celú zimnú sezónu. Od minulého roka totiž v ČR platí nová legislatíva vyžadujúca za určitých podmienok povinné použitie zimných pneumatík, čo na začiatku vlaňajšej zimnej sezóny viedlo k ich nedostatku v niektorých rozmeroch. Na Slovensku platí povinnosť používať zimné pneumatiky od 15. novembra do 31. marca, ak je na vozovke súvislá snehová alebo ľadová vrstva.

„Máme k dispozícii 20 000 zimných pneumatík. Dodávky máme potvrdené a budeme tak schopní zabezpečiť zimné gumy pre všetkých zákazníkov, ktorí si od 1. októbra kúpia osobné vozidlo za cenu vyššiu než 2 000 eur. A takých bude drvivá väčšina, pretože priemerná cena auta predávaného v sieti AAA AUTO sa dlhodobo drží okolo 6 000 eur,“ uviedla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová.

Okrem zimných gúm AAA AUTO na všetkých svojich vozidlách urobí základnú prípravu pred zimou. „Spravíme záťažový test akumulátora, kontrolu nemrznúcej kvapaliny v chladiči a v ostrekovačoch a kontrolu brzdovej kvapaliny. Zároveň ošetríme proti namŕzaniu tesniace gumy dvier a zámky,“ uviedla Topolová. Ku každému autu tiež zákazníci dostanú zimný balíček obsahujúci škrabku na sneh a ľad, sprej na rozmrazovanie zámkov a nemrznúcu chladiacu kvapalinu.

„Ako som už spomenula pri viacerých príležitostiach, mojím prvoradým cieľom je posunúť na kvalitatívne vyššiu úroveň našu starostlivosť o zákazníkov. Preto im ponúkame čisto praktické benefity priamo súvisiace s predávanými vozidlami. A zdá sa, že sa nám naša snaha vypláca, o čom svedčí prieskum agentúry SANEP publikovaný v ČR minulý týždeň. V ňom nás respondenti ohodnotili ako najdôveryhodnejšieho predajcu ojazdených vozidiel s najväčším výberom a najlepšími službami, poskytujúceho o ponúkaných autách najužitočnejšie informácie,“ dodala Topolová.

Prieskum je možné nájsť na:
http://sanep.cz/pruzkumy/autobazary-cr-publikovano-25-9-2012/.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut Detská dopravná nadácia už dva roky pomáha deťom obetí dopravných nehôd

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.