Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

98% susedov projektu Rinzle spokojných s bývaním v Rači!

BRATISLAVA 20. mája – Spoločnosť Corwin Capital zrealizovala výskum spokojnosti s bývaním obyvateľov obytného komplexu Vineyards, ktorý priamo susedí s práve vznikajúcim bytovým projektom Rinzle, v Bratislave – Rači, na Kadnárovej ulici.

Až 98% respondentov potvrdilo, že sú s bývaním v tejto lokalite spokojní, 47% je dokonca veľmi spokojných, 94% hovorí, že túto lokalitu považuje za bezpečnú, 58% respondentov vyjadrilo spokojnosť s vybavenosťou mestskej časti, s jej infraštruktúrou, 77% vyjadrilo spokojnosť s dostupnosťou MHD, s dopravou autom vyjadrilo spokojnosť 45% opýtaných, 98% obyvateľov by odporučilo bývanie v tejto lokalite svojej rodine a svojim známym.

Prieskum bol zrealizovaný 26.3.2013 u obyvateľov bytových domov č.95, č.97 a č.99 na Kadnárovej ulici, zo 112 bytov odpovedalo 77 respondentov.

Projekt Rinzle bude pripravený pre nových obyvateľov už začiatkom roka 2014. Staviteľ Corwin Capital si dal záležať a novým majiteľom chce ponúknuť nielen pojem, ale taktiež realitu kvalitného bývania a zdravého životného štýlu, ktorý spája príjemné prírodné s užitočným mestským. Komplex sa nachádza priamo na úpätí Malých Karpát a ponúka komfortných 89 jedno- až štvorizbových bytov v modernom prevedení s možnosťou vlastnej individualizácie bytu z rôznych farebných kombinácií podlahových krytín, keramických obkladov a dlažieb.

Devízou projektu Rinzle je samotná mestská časť Rača. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, dostupné športoviská, školy, škôlky, banky, poštu, lekáreň, wellness, kúpalisko ako aj dobré dopravné napojenie.

Samotný bytový projekt tvoria dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami. Majiteľom bytov bude k dispozícii podzemné podlažie s 36 garážovými státiami a 78 vonkajších státí. Bytové domy sú stavebne realizované s ohľadom na energetickú úspornosť a zohľadňujú aktuálne potreby budúcich bývajúcich v množstve detailov ako sú napríklad širšie a väčšie výťahové dvere, možnosť pripojenia TV a internetu u viacerých operátorov, kvalitné prevedenie spoločných priestorov, úprava okolia, nízke prevádzkové náklady a pod..

Záujmom staviteľa je zodpovedne budovať do budúcna príjemné susedské a priateľské vzťahy, takže sa snaží zohľadniť aj oprávnené záujmy okolitých obyvateľov a dávať priestor pre ich podnety počas výstavby.

V blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené „Predajné miesto”, kde záujemcovia môžu získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy a financovania, dohodnúť a zrealizovať prehliadku priamo na stavbe.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Vilabyty – najvýhodnejší developerský projekt, ktorý aktuálne nemá konkurenciu Na Liptove budú majstrovská Slovenska v saunovaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.