Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. augusta 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

30. október sa blíži: ONE Fashion Outlet štartuje výber zamestnancov

BRATISLAVA 7. augusta – Necelé tri mesiace pred otvorením najväčšieho slovenského outletového centra začína prvá fáza výberu budúcich zamestnancov. ONE Fashion Outlet ponúkne celkovo približne 300 pracovných pozícií. Všetky aktuálne informácie nájdu záujemcovia o prácu na webovej stránke www.onefashionoutlet.sk alebo fanúšikovskej stránke ONE Fashion Outlet na Facebooku.

ONE Fashion Outlet dnes dosiahol ďalší významný míľnik vo svojej histórii. S blížiacim sa termínom otvorenia štartuje prvá fáza náborového procesu. „Nachádzame sa vo významnej fáze nášho projektu, keď rozbiehame aktivity smerom k novým zamestnancom. Pre nájomcov sme pripravili platformu, kde si budú môcť na základe svojich preferencií vybrať budúcich zamestnancov,“ hovorí Vladimír Kozár, project director ONE Fashion Outlet. „Zároveň je to skvelý signál pre záujemcov o prácu hlavne z trnavského regiónu. Registrujeme veľký záujem, či už priamym kontaktom, prostredníctvom sociálnych sietí alebo aj zo strany orgánov miestnej samosprávy.“

„Týmto by som rád pozval všetkých záujemcov o prácu na našu webovú stránku, kde v sekcii „Ponuka práce“ nájdu všetky potrebné informácie. Rovnako budú najnovšie informácie k dispozícii na našej fanúšikovskej stránke na Facebooku. Našim nájomcom by som rád zaželal šťastnú ruku pri výbere nových zamestnancov, budúcim zamestnancom veľa pracovných úspechov,“ dodáva Vladimír Kozár.

Obsadenosť ONE Fashion Outlet dosahuje viac ako 60 % a v rokovaní je ďalších približne 20 % nájomnej plochy. K zazmluvneným patria značky ako adidas, Nike, Puma, Benetton, Trussardi, GANT, Envy, Levi´s, Tom Tailor, LuxuryMall, Mustang, Lee Cooper, Aftershock London, Marina Militare – Aviazione Navale, Gear, Ecco či spoločnosť Dajar.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre Tauris je najdôveryhodnejšou značkou mäsa a mäsových výrobkov na trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.