Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

1 432 eur za meter štvorcový nového bytu a zľava k tomu

BRATISLAVA 10. apríla – Ukončenie výstavby piatej etapy atraktívneho Jurského obytného parku vyvrcholí v sobotu 13. apríla Dňom otvorených dverí. Záujemcovia o bývanie v blízkosti prírody a Bratislavy si budú môcť v tento deň od 10tej do 15tej hodiny obhliadnuť skolaudované zariadené i nezariadené byty tohto najúspešnejšieho jurského bytového projektu.

Pre záujemcov je pripravené občerstvenie, pre deti zábava a pre všetkých záujemcov o trojizbové byty špeciálna zľava.

Aktuálne sú v ponuke v Jurskom obytnom parku cenovo veľmi výhodné byty v radových rodinných domoch, obsahujúcich samostatné bytové jednotky – jeden byt na prízemí (jednoizbový s predzáhradkou), jeden byt na prvom poschodí (dvojizbový) a jeden byt na druhom poschodí (trojizbový). Každý z nich je vybavený plynovým kotlom, má vlastné parkovacie miesto priamo pred domom a veľmi praktický sklad na prízemí.

Bývanie vo Svätom Jure je cennou kombináciou príjemného prírodného prostredia a rýchleho komunikačného prepojenia s hlavným mestom. Dobrá dostupnosť do hlavného mesta je zabezpečená aj železničnými a autobusovými spojmi. Priamo v areáli Jurského obytného parku je autobusová zastávka pre spoje do Bratislavy a späť.

Súčasťou Jurského obytného parku je supermarket Terno s kaviarňou aj materská škola, ktorá privítala prvé deti len v septembri 2011. Celá zóna je novou svetelnou križovatkou priamo napojená na štvorprúdovú cestu Svätý Jur – Pezinok.

Všetky informácie vrátane cien sú na www.jursky-park.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou. Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2 Vďaka reťazcu bude mať Čerstvé hlavičky dvojnásobne viac školských zariadení

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.