Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Zlatým partnerom podujatia IT GALA 2012 sa stal AutoCont

BRATISLAVA 4. septembra – September žije v IT komunite 12. ročníkom konferencie IT SUMMIT a galavečerom IT GALA 2012. Skupinu Zlatých partnerov podujatia posilnila spoločnosť AutoCont SK. Akvizícia spoločnosti versity, a. s. sa ukončila zmenou značky a do slovenského spoločenského života takto definitívne vstupuje najvýznamnejší český infokomunikačný holding AutoCont.

„Verím, že aj tento rok načerpáte na IT SUMMIT a IT GALA mnoho inšpirácie do vašej práce. Môžete sa tešiť na príťažlivé príbehy, netradičné riešenia a zaujímavé projekty. A najvzácnejšie sú osobné stretnutia. Tešíme sa na vás,“ povedal Martin Drobný, riaditeľ vydavateľstva Digital Visions, ktoré podujatie organizuje.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Odborná konferencia iDEME 2024 o aktuálnych a prioritných témach digitalizácie verejnej správy Keď ti život dá „Citróna“, urob z toho najväčší hokejový sviatok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.