Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zelené terasy Devín: Polovica rodinných domov je už predaná

BRATISLAVA 22. októbra – Výstavba ôsmich rodinných domov v lokalite Lomnická v Devíne sa začala. Stavebné povolenie na ich realizáciu vydala mestská časť Bratislava- Devín v pondelok 8.10.2012.

„V priebehu dvoch týždňov od vydania stavebného povolenia našli tri rodinné domy nového majiteľa a ďalšia zmluva je pred podpisom,“ informuje hovorkyňa J&T Real Estate Katarína Krajňáková a dodáva, že kupujúci oceňujú vynikajúcu lokalitu v prírode a blízko mesta.

„Vzrastajúci záujem cítime aj o pozemky bez rodinných domov určené na individuálnu výstavbu, ktoré v lokalite Lomnická ponúkame tiež,“ hovorí Krajňáková.

Osem rodinných domov bude umiestnených na priestrannej dvojsmernej ulici lemovanej širokým chodníkom. Ich devízou je moderný pôdorys v tvare písmena L a priestranná terasa, ktorá však poskytuje obyvateľom dostatok súkromia. Novým majiteľom budú domy odovzdané koncom roka 2013.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ocenenie Via Bona Slovakia je dôkazom, že čoraz viac firiem sa zapája do riešenia celospoločenských problémov SPECTRUM Tower: Revolučná koncepcia kancelárií už aj na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.