Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zažite MDŽ – Motocyklový deň žien

BRATISLAVA 15. mája – Najbližší víkend bude Centrum bezpečnej jazdy v motoristickom areáli Slovakia Ring patriť ženám. Nezáleží na tom, či vlastníte motocykel alebo nie. Motocyklový deň žien v sobotu 18. mája 2013 privíta všetky milovníčky motoriek.

Jedinečné podujatie svojho druhu ponúkne nabitý program. V dopoludňajších hodinách sa dámam budú venovať profesionálni inštruktori z Centra bezpečnej jazdy. Cenné rady pre bezpečnú jazdu sa dozvedia počas úvodnej teoretickej trištvrte hodinky. Praktický tréning pod vedením profesionálov zažijú motorkárky ešte pred chutným obedom a poobedie bude patriť kaskadérskej šou a mnohým súťažiam o atraktívne ceny. Príjemný deň môžu zakončiť spanilou dámskou jazdou po profesionálnom pretekárskom okruhu Slovakia Ring. V prípade, že motocykel nevlastníte, môžete si vyskúšať nové modely pre rok 2013.

Tak neváhajte a príďte si užiť deň plný jazdenia v spoločnosti dievčat a žien s rovnakou krvnou skupinou.

Vstup na podujatie je 25 €. Registrácia je dostupná cez www.drivingacademy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute Zažite unikátnu jazdu v oblakoch na Balónovej fieste v Košiciach!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.