Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. decembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Z týchto darčekov pre mužov si určite vyberiete

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy ešte nemáte darček pre svojho partnera? Máme pre vás niekoľko tipov, ktorým svoju polovičku pod stromčekom určite ohúrite!

Darujte zážitok!

Prekvapte svojho partnera tento rok pod vianočným stromčekom niečím naozaj výnimočným – darujte mu zážitok! Máme pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre muža, ktorým svojho partnera zaručene prekvapíte.

Autokros

Hučanie motora, kvílenie pneumatík a zápach bŕzd… Čo môže byť lepším zážitkom pre muža? Doprajte mu možnosť stať sa aspoň na chvíľu automobilovým pretekátorom a vyskúšať si tú pravú dávku adrenalínu na autokrose!

Let rogalom

Lákajú vášho partnera výšky, voľnosť vtákov a nekonečné obzory? Doprajte mu fantastický zážitok z letu rogalom! Je to ideálny darček pre muža, ktorý nemá problém s výškami. Nezabudnuteľný pohľad na nádhernú krajinu a perfektný zážitok – to bude ten pravý darček na tohtoročné Vianoce!

Pilot na skúšku

Ktorý muž by aspoň ako malý chlapec nesníval o tom, že sa raz stane pilotom? Umožnite mu stať sa pilotom aspoň na krátky čas a spravte z neho pilota na skúšku! Vyskúša si let v reálnych podmienkach a kurz lietania s profesionálnym inštruktorom bude preňho určite nezabudnuteľným adrenalínovým zážitkom.

Vyhliadkový let

Ak je váš muž o trochu pokojnejšia povaha, doprajte mu len také menšie dobrodružstvo vo vzduchu. Čo takto vyhliadkový let? Iba štipka adrenalínu a prekrásne výhľady z nevídanej perspektívy – to bude ten pravý darček pre vašu polovičku!

Simulátor voľného pádu

Že by váš muž radšej zostal trochu viac pri zemi? Aj pre takého tu máme tip na perfektný darček – simulátor voľného pádu. Pri tomto zážitku nemusí skákať z lietadla, stačí, ak si zalieta vo veternom tuneli. Pri takomto lete zažije pocit z letu a voľného pádu ako pri zoskoku z lietadla. Simulátor voľného pádu vášho muža určite nadchne!

S takýmito darčekmi z Adrop.sk sa vaše Vianoce stanú určite nezabudnuteľnými!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

LANXESS predstavil inteligentné a udržateľné produkty pre polyuretánový priemysel Rekord dvoch dekád: ZSSK má v roku 2022 najazdiť vo verejnom záujme 35,8 milióna kilometrov, naposledy bola slovenská vnútroštátna vlaková doprava takto hustá pred 20 rokmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.