Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vybehajte si nákup snov v Auparku

BRATISLAVA 23. augusta – Topánky na vysokom opätku sú nielen perfektným doplnkom, ale aj kľúčom k nákupnej poukážke v hodnote 3000  do nákupného centra Aupark. Presvedčíme sa o tom už 7. septembra o 11:00 hod, kedy sa rozpúta neľútostný beh o nákup snov. Na štart sa postavia všetci milovníci módy, ktorí sa neboja pre krásu čo-to vytrpieť. Beh ako o život sa uskutoční hneď v niekoľkých kategóriách a nebudú chýbať ani známe celebrity a skvelý sprievodný program.

Na opätkoch k šatníku snov
Všetko, čo potrebujete k tomu aby ste sa priblížili k výhre snov sú topánky s minimálne 7 cm opätkom, výdrž a odhodlanie. Vidinu šatníka, za aký by sa nehanbila ani celebrita toho najväčšieho kalibru, nezastavia ani rady záujemcov či nepohodlné topánky. „Ženy opäť raz dokážu, že v lodičkách na vysokom opätku sa dá nielen chodiť, ale dokonca i behať. Aby toho nebolo málo, návštevníci sa môžu tešiť na autogramiádu televíznych osobností, Dance fashion show, rôzne súťaže (napríklad o najlepší outfit) a štýlové darčeky pre návštevníkov,“ informuje Katarína Kešjarová, marketingová manažérka nákupného centra Aupark Bratislava.

Vyhrať a zabaviť sa v jeden deň
Zaregistrovaní účastníci netradičného behu budú nielen súťažiť o jedinečnú výhru v podobe 3000 eur, ďalšie výherné poukážky či prenájom auta Hyundai i30 na týždeň, ale užijú si i kopec zábavy. Opätková „smršť“ sa povalí okolo nákupného centra Aupark a ďalej pobeží cez Sad Janka Kráľa. Zaregistrovať sa je možné hneď v niekoľkých kategóriách, ktoré si navzájom konkurujú svojou bizarnosťou. Beh s vidinou vysneného nákupu môžete uskutočniť aj vo dvojici. Spolu so svojou polovičkou sa môžete prihlásiť do kategórie štafetového párového behu (Ona + On) alebo sa môžete zadýchať v spoločnosti vášho štvornohého miláčika v behu s čivavou. A nezabúdajte, základom úspechu je v tomto prípade pohodlný, štýlový outfit a kvalitné topánky: „Know-how, ktoré povedie k úspechu si asi každá žena musí nájsť sama. Ja odporúčam voliť topánky, ktoré už máme otestované a u ktorých vieme, že nás opätok nezradí a nezlomí sa v polovici cesty. Pohľadom pragmatičky, volila by som 7 cm opätok, ale verím, že sa nájdu i odvážnejšie bežkyne a siahnu po vyššom ako minimálne požadovanom opätku. No a určite by som si obula topánky výraznej farby, aby ma všetci moji fanúšikovia hneď rozpoznali,“ radí s úsmevom Katarína Kešjarová.

Registračný formulár je dostupný na stránke www.behvlodickach.sk. Neváhajte, príďte si zasúťažiť a vybehajte si svoj šatník snov!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

UNIQA je prvá zamestnávateľka s certifikátom Prvá pomoc pre duševné zdravie – jej zamestnanci sú vyškolení pomáhať ľuďom v duševnej nepohode Hlasovanie v Tescu štartuje: Rozhodnite, koľko peňazí dostanú projekty vo vašom okolí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.