Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

VÚB banka má nového člena predstavenstva

BRATISLAVA 1. októbra – Novým členom Predstavenstva VÚB banky a vrchným riaditeľom úseku informačných technológií sa od 1. októbra stal Stanislav Hodek. Stanislav Hodek prichádza do VÚB zo Slovenského plynárenského priemyslu, kde pôsobil ako riaditeľ divízie Služieb zákazníkom.

S. Hodek je absolventom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, odbor Telekomunikácií a dátového spracovania dát. Skúsenosti v oblasti informačných systémov rozvíjal počas celej svojej pracovnej kariéry. Najskôr v ČSOB, kde sa podieľal na zriadení slovenského IT oddelenia pre ČSOB a implementácii nového bankového informačného systému, potom v ING Bank ako riaditeľ divízie Informačných a komunikačných systémov. Bol co-manažérom európskeho centra služieb ING v Budapešti, zodpovedným za nový bankový informačný systém v

Bratislave a pre ING Centrum Služieb (v Budapešti). Rovnako sa podieľal aj na celosvetovej implementácii nového informačného systému a princípov Centre of Excellence v rámci ING. Stanislav Hodek bol v rokoch 2003 až 2011 predsedom predstavenstva Infogas, a. s., dcérskej spoločnosti SPP. V deväťdesiatych rokoch bol členom dozorných rád v ACS, Business Center, s. r. o., dcérskej spoločnosti ČSOB a členom rozšírenej rady manažmentu ING Česká a Slovenská republika.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Je aktuálnym držiteľom ocenenia Banka roka od časopisu Trend a podľa magazínu Global Finance patrí, ako jediná slovenská banka, medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vicepremiér Peter Kmec na ITAPA: Na pomoc Ukrajine sú vyčlenené veľké financie. Chceme ich získať EIB podpísala s VÚB zmluvu na 50 miliónov EUR na zlepšenie prístupu k financovaniu na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.