Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. mája 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vojvodkyňa z Norkfolku odovzdala ďakovný list Tescu

BRATISLAVA 15. mája – Jej Milosť Vojvodkyňa z Norkfolku, Georgina Susan Fitzalan-Howard, odovzdáva ďakovný list Martinovi Dlouhému, generálnemu riaditeľovi spoločnosti Tesco Stores SR, a.s..

Stretnutie sa uskutočnilo včera, 14.5.2014, na pôde Britskej obchodnej komory v Slovenskej republike. Jej Milosť Georgina Susan Fitzalan-Howard poďakovala maloobchodnej spoločnosti za spoluprácu s neziskovou organizáciou Depaul Slovensko, ktorej je patrónkou.

Tesco, Depaul Slovensko a Slovenská katolícka charita v novembri minulého roka zorganizovali prvú celoslovenskú potravinovú zbierku. Počas týždňa sa v obchodoch Tesco vyzbieralo 19 ton trvanlivých potravín, drogérie a hygienických potrieb. Charitatívne organizácie tak mohli pripraviť vyše 44 tisíc porcií teplého jedla.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Historická romanca Vojvoda bez mena Sissi – náhodná cisárovná

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.