Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Víťazi Cena ITAPA 2015

BRATISLAVA 4. novembra –

Kategória Nové služby
1. miesto
Implementácia elektronickej identifikačnej karty (eID). Zadávateľ: Ministerstvo vnútra SR, riešiteľ: HEWLETT-PACKARD SLOVAKIA.
2. miesto
Virtuálna registračná pokladnica. Finančné riaditeľstvo SR.
3. miesto
Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Zadávateľ: MPSVaR SR, riešiteľ: SOFTEC, SEVITECH a IBM.

Špeciálne uznanie
KomposyT- Zadávateľ: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, riešiteľ: M7 a VNET.
Ministerstvo kultúry SR za aktívny prístup, vytrvalé a technicky náročné úsilie pri digitalizácii národného kultúrneho dedičstva.

Kategória Zlepšovanie procesov
1. miesto
Elektronizácia služieb matriky. Zadávateľ: Ministerstvo vnútra SR, riešiteľ: spoločnosť DITEC.
2. miesto
ePobočka. Zadívateľ: Všeobecná zdravotná poisťovňa, riešiteľ: ASSECO CENTRAL EUROPE.
3. miesto:
Elektronické služby monitoringu obvinených a odsúdených osôb (ESMO). Zadávateľ: Ministerstvo spravodlivosti, riešiteľ: ICZ SLOVAKIA.

Špeciálne uznanie
Projekt ITMS2014+. Zadávateľ: Úrad vlády SR , riešiteľ: ATOS IT SOLUTION a AXON PRO.
RESS – Videokonferencie. Zadávateľ: Ministerstvo spravodlivosti SR, riešiteľ: bit-STUDIO a SOITRON.

Mimoriadna cena ITAPA
Elektronické služby spoločných modulov ÚPVS a sprístupových komponentov I. a II. Zadávateľ: Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby SR, riešiteľ: GLOBALTEL.

Cena Rádia Slovensko
Elektornické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Zadávateľ: Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, riešiteľ: SOFTEC, SEVITECH, IBM SLOVENSKO.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Mondi SCP získalo Národnú cenu za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť Toto je 12 najlepších slovenských malých a stredných firiem Slovenska v rebríčku Diamanty slovenského biznisu 2021

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.