Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Viedeň hostí Výročné fórum Stratégie EÚ pre dunajský región

BRATISLAVA 24. júna – V dňoch 26. – 27. júna 2014 organizujú Európska komisia, ministerstvo zahraničných vecí Rakúska a mesto Viedeň 3. výročné fórum Stratégie EÚ pre dunajský región (EUSDR). Výročné fórum je ústredným podujatím Dunajskej stratégie v roku, ktorého sa zúčastnia zainteresovaní partneri z celého dunajského regiónu.

Zámerom je stanovenie strategickej orientácie, výmena názorov a skúseností a prediskutovanie zásadných otázok súvisiacich s perspektívami a výzvami stratégie. Výročné fórum pod mottom We grow together – together we grow sa tento raz koná na viedenskej radnici. Medzi spíkrami sa objavia politickí predstavitelia, domáci i zahraniční experti ako Bernhard Bookmann, Mike Campbell, Greg Clark, Walter Deffaa alebo Mercedes Echerer.

Viac informácií o 3. výročnom fóre Stratégie EÚ pre dunajský región na http://www.danubeforumvienna.eu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

McDrive v Auparku bude mať po novom vlastný vjazd aj výjazd Rusínov treba zjednotiť, aby sa stali svojbytným národom, tvrdil „rusínsky Štúr“ Adolf Dobriansky. Od jeho narodenia uplynie 200 rokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...