Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. decembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočný koncert SSE

BRATISLAVA 13. decembra – Vianočné piesne a vážna hudba, aj to zaznelo počas koncertu, ktorý zorganizovala Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) pre svojich klientov a obchodných partnerov v priestoroch žilinského Domu umenia Fatra.

SSE je jednou z kľúčových spoločností, pôsobiacich v regióne stredného Slovenska. Našim cieľom je podporovať rozvoj regiónu, nielen investovaním do skvalitnenia a rozšírenia sietí a zlepšovania služieb zákazníkom, ale aj podporou spoločenských a kultúrnych záujmov. SSE sa podieľa sponzorsky, finančne na rozvoji kultúrnych či športových aktivít, realizuje projekty zamerané na podporu ochrany životného prostredia, školstva, zdravotníctva, vzdelávania, kultúry, sociálnej sféry a športu.

Myšlienku spoločenskej zodpovednosti naplnila spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., aj počas vianočného koncertu, keď si obdarované organizácie prevzali z rúk podpredsedu predstavenstva SSE, Máriusa Hričovského a generálneho riaditeľa SSE, Vladimíra Valacha, symbolické šeky v celkovej hodnote 24 000 eur.

Finančné dary v podobe šekov boli odovzdané nasledovným organizáciám: Žilinská univerzita v Žiline, Športový klub telesne postihnutých športovcov Kinex Bytča, Občianske združenie Detská komunita z Bánovej, Detský domov v Handlovej, Detský domov Nová Baňa, Chirurgické oddelenie Fakultnej nemocnice s poliklinikou Žilina, Nadácia Krajina harmónie, Žilina.

O navodenie vianočnej atmosféry sa postarali komorný orchester ZOE a sopranistka Ľubica Rybárska.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Tesco investuje 22 miliónov eur: Kolegom a kolegyniam zvyšuje platy a prispeje na dôchodok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.