Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. októbra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianoce v Orangei budú jedna báseň

Orange Mix – kombinácia mobilných a fixných služieb s dodatočnou hodnotou
Orange na Vianoce predstavuje nový prístup v tvorbe konvergentných ponúk, ktorý je na slovenskom trhu jedinečný. Práve kombinácia mobilných a pevných služieb a z nich plynúcich benefitov je hlavnou vianočnou ponukou Orangeu. Orange už nebude mať jednu ponuku pre všetkých zákazníkov, ale benefity z konvergentných ponúk prispôsobuje očakávaniam konkrétneho typu zákazníkov. Zákazníci, ktorí si k svojmu paušálu vyberú pevný internet a digitálnu televíziu, získajú s ponukou Orange Mix množstvo ďalších, pre nich relevantných výhod od super rýchleho optického internetu s rýchlosťou 500 Mbit/s až po bezplatné mobilné dáta, tablet za euro či bezplatné hovory a správy v rodine a ďalšie.

Orange dá bezplatné dáta každému v rodine so službou Navzájom zadarmo
Dlhodobo najobľúbenejšia služba Orangeu Navzájom zadarmo, s ktorou si až 5 členov rodiny, resp. skupiny blízkych môže telefonovať a posielať správy navzájom zadarmo, je teraz ešte výhodnejšie. Okrem hovorov a správ navzájom zadarmo si teraz môže každý člen skupiny užívať aj 1 GB dát mobilného internetu na pol roka zadarmo. Tento benefit si môže aktivovať každý člen skupiny veľmi jednoducho a bezplatne zaslaním SMS správy na číslo 969 s textom 1GB, online v zákazníckej zóne či cez aplikáciu Orange Go, telefonátom na Zákaznícku linku 905 alebo priamo na predajnom mieste. Táto vianočná vychytávka je určená pre majiteľov paušálov Flex 10 € a viac, Max, Data Max, predplatenú Prima kartu, ale aj vybrané staršie WOW a Ideálne paušály.

Výlet do Disneylandu pre celú rodinu s Navzájom zadarmo
Keďže Orange chce, aby si rodiny boli ešte bližšie a zažili niečo výnimočné, pripravil pre ne vianočné prekvapenie. Každý zákazník, ktorý má zriadenú alebo si do konca roka zriadi svoju skupinu Navzájom zadarmo, bude zaradený do súťaže o 10 vstupov pre 4 osoby do Disneyland Paríž s hradeným ubytovaním a letenkou.

Vždy a všade online s dátami navyše
Aby si zákazníci mohli naplno užívať výhody mobilnej dátovej siete od Orangeu, ktorá je dostupná pre viac než 95% populácie, Orange k dátovo orientovaným paušálom Data Max za nezmenený poplatok pridáva ďalších 1000 MB dát na pol roka navyše. „Našu mobilnú dátovú sieť neustále rozširujeme, aby sme našim zákazníkom zabezpečili tú najlepšiu skúsenosť. Ku kvalitnej sieti však potrebujú aj kvalitné služby, aby jej možnosti mohli využiť skutočne naplno. Preto sme naše dátové paušály ešte viac obohatili, aby sa naši zákazníci pri surfovaní vôbec nemuseli obmedzovať,“ hovorí Martin Hromkovič, marketingový expert spoločnosti Orange

Mobilný internet aj ako plnohodnotný internet pre domácnosť s mobilným wifi routrom
Každý zákazník, ktorý sa teraz rozhodne pre Mobilný internet Klasik alebo Premium si môže okrem tabletu Prestigio Multipad Wize 8 4G za 1 euro teraz zobrať aj Mobilný WiFi router Orange Airbox V2 tiež za 1 euro. Vďaka tomu môžu zákazníci svoje dáta z tabletu využiť cez WiFi pripojenie pre celú rodinu, či už doma alebo aj na cestách. Stačí si aktivovať službu Mobiliný WiFi internet len za 3 € mesačne a celá rodina môže čerpať dáta z jedného predplateného balíka mobilného internetu, či sa nachádzajú doma, alebo napríklad na chate.

Mobilné telefóny s paušálmi Max 30 a Max 40 ešte výhodnejšie
Orange si aj tento rok na Vianoce pre svojich zákazníkov pripravil bohatú ponuku zariadení za skvelé ceny. K paušálu Max 30 pripravil Orange pre svojich zákazníkov smartfón Huawei P8 Lite za 9 eur alebo Samsung J3 2016 za výhodných 29 eur. V prípade paušálov Max 40 sú taktiež na výber dva telefóny, Samsung A3 2016 za 19 eur a Huawei P9 Lite za cenu 29 eur. Okrem výhodných zariadení zákazníci s týmito paušálmi získajú benefity šité na mieru – nekonečné volania do všetkých sietí v SR, dáta so službou Zdieľam svoje dáta a možnosť založiť si skupinu Navzájom zadarmo, pričom k nej ako vianočný bonus získajú 1 GB dát pre každého člena skupiny navyše.

Odporučiť Orange sa oplatí: Bonus až do výšky 300 eur
Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Odmenený však bude nielen on, ale aj nový zákazník, ktorý si do Orangeu prenesie svoje číslo. Pri prechode nového zákazníka do Orangeu získavajú obaja odmenu až do výšky 150 eur. Od výšky mesačných poplatkov nováčika sa odvíjajú aj benefity pre oboch zákazníkov. V prípade, že sa nový zákazník rozhodne pre paušál s mesačným poplatkom od 10 – 19,99 eur mesačne, obaja automaticky získavajú bonus v hodnote 50 eur, čo predstavuje zníženie faktúry o 2,5 eur po dobu 20 mesiacov. Mesačné poplatky vo výške 20 – 29,99 eur, zabezpečia obom zákazníkom 100 eur bonus v podobe 5 eur fakturačnej zľavy počas rovnakého trvania. Ak si nový zákazník v Orangei vyberie paušál s mesačným poplatkom nad 30 eur, obaja zákazníci budú odmenení bonusom až 150 eur, čo znamená zníženie faktúry o 7,5 eur každý mesiac po dobu 20 mesiacov. Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 eur.

Vianoce v Orangei budú jedna báseň
Orange aj tento rok pomáha a z každej komerčnej operácie venuje 0,50 eur grantovému programu Darujte Vianoce. Tak majú aj zákazníci Orangeu možnosť dať pred Vianocami zo seba to najlepšie a urobiť radosť nielen sebe a svojim blízkym, ale aj ostatným. Minulý rok sa podarilo vyzbierať takmer 32 000 eur, ktoré pomohli rôznym rodinám s neľahkým osudom.

O skupine Orange
Orange je jedným z vedúcich svetových telekomunikačných operátorov so 155 000 zamestnancami na celom svete. V roku 2015 dosiahla skupina výnosy na úrovni 40 miliárd eur a k 30. júnu 2016 evidovala vyše 250 miliónov zákazníkov v 29 krajinách sveta. Z toho 189 miliónov tvoria zákazníci mobilných služieb a 18 miliónov užívatelia pevného širokopásmového internetu. Firemné komunikačné riešenia a služby ponúka skupina pod názvom Orange Business Services a s touto značkou patrí medzi svetových lídrov v poskytovaní telekomunikačných služieb nadnárodným spoločnostiam. Orange je spoločnosť obchodovaná na burzách Euronext Paris Eurolist (ORA) a v New Yorku (ORAN). Ďalšie informácie o skupine Orange nájdete aj na stránkach www.orange.com, www.orange-business.com, www.orange-innovation.tv alebo nás sledujte cez Twitter na @presseorange.

O spoločnosti Orange Slovensko
Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku. K 30.6. 2016 evidoval 2,886 mil. zákazníkov mobilných služieb a takmer 198 000 zákazníkov pevného internetu a digitálnej televízie. Mobilné služby poskytuje prostredníctvom 2G siete, ktorá pokrýva 99,8% populácie a prostredníctvom 3G siete s maximálnou rýchlosťou 42 Mbit/s a 4G siete s rýchlosťami do 220 Mbit/s s kombinovaným pokrytím pre vyše 95 % populácie Slovenska. Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá pokrýva takmer 345 tisíc domácností v 19 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska. Spoločnosť Orange Slovensko je držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004, ako aj certifikátu informačnej bezpečnosti podľa normy ISO 27001:2005 so zameraním na služby elektronického obchodu a mobilnej dátovej komunikácie. Nadácia Orange je podľa prieskumov verejnosti najdôveryhodnejšou firemnou nadáciou na Slovensku.

Majiteľom 100 % akcií spoločnosti Orange Slovensko je skupina Orange. Informácie o spoločnosti Orange Slovensko sa nachádzajú na stránke www.orange.sk, www.facebook.com/OrangeSlovensko alebo nás môžete sledovať cez Twitter na @orange_sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

Online nákupy netreba odkladať. Kuriéri očakávajú rekordnú predvianočnú sezónu Bohaté vianočné chute od HEINEKEN Slovensko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.