Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vernostný program IKEA FAMILY oslavuje na Slovensku svoje 10. výročie a dnes má takmer 360 tisíc členov!

BRATISLAVA 31. októbra 2017 – Je to svet špeciálnych ponúk a zliav, užitočných služieb a výhod, zaujímavých seminárov a skvelých pochúťok.

Každý mesiac sa do tohto klubu registruje približne 2500 nových členov.

Jeho členovia najviac využívajú pravidelné mesačné ponuky vybraných výrobkov so zvýhodnenou cenou v obchodnom dome IKEA, ale i v reštaurácii, bistre a obchodíku so švédskymi špecialitami. Zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 25 – 30%.

Obľúbené sú bezplatné semináre, ktoré sú zamerané predovšetkým na oblasť bytového zariaďovania, udržateľný život či školu varenia pre deti i dospelých.

Obrovskou výhodou členstva je aj prístup k elektronickým pokladničným blokom, ktoré môžu byť využité v prípade reklamácie či vrátenia tovaru.

Členovia vernostného klubu sú pravidelne informovaní o novinkách a aktivitách prostredníctvom newslettera.

Využívať môžu rôzne výhody aj u našich externých partnerov.

Záujemcovia o členstvo sa môžu zaregistrovať buď prostredníctvom internetovej stránky https://www.ikea-family.sk/ alebo priamo v obchodnom dome IKEA, kde je na tento účel k dispozícii 10 registračných kioskov, kde je možné okamžite si vytlačiť svoju osobnú plastovú kartičku člena IKEA FAMILY.

10. narodeniny IKEA FAMILY sa chystáme osláviť spolu s našimi vernými zákazníkmi, pre ktorých sme 3. a 4. novembra pripravili veľkú oslavu. Môžu prísť ochutnať vynikajúce torty, nakúpiť si za výhodné ceny, odniesť si domov na pamiatku svoju originálnu fotografiu,zapojiť sa do Losíkových hier pre deti a zúčastniť sa viacerých seminárov.

Srdečne pozývame aj vás!

Aktuálne ponuky: https://www.ikea-family.sk/aktualna-ponuka/bratislava
Výhody členstva: https://www.ikea-family.sk/o-nas

K téme

8 fakt dobrých trikov, ako ušetríš v supermarkete. Plánovanie je len časť úspechu Tesco prináša zľavu 10 % na nákup pre študentov aj učiteľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.