Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Veľké zmeny v skupine Cofely

BRATISLAVA 27. marca – Skupina Cofely, a. s., ktorú tvorí sedem spoločností dodávajúcich teplo a teplú vodu v ôsmich mestách a štyroch mestských častiach Bratislavy, sa rozhodla pristúpiť k zjednoteniu log podľa korporátneho vizuálu. Týmto krokom chce dosiahnuť jednotnosť vo vnímaní celej skupiny, ktorú bude odteraz charakterizovať niekoľko identických prvkov.

Zjednotenie loga spoločností je jedným z krokov pre zlepšenie marketingovej komunikácie celej skupiny. Doteraz každá spoločnosť vystupovala pod svojou značkou. „Nejde o novo založené spoločností, každá z nich už mala svoju špecifickú históriu a logotyp, preto rozhodnutie o finálnej podobe nebolo jednoduché, “ hovorí Roman Doupovec, generálny riaditeľ Cofely, a. s. „Snažili sme sa nájsť také spoločné prvky, aby sme boli ľahšie identifikovateľní na trhu,“ pokračoval Roman Doupovec. Rebranding bol logickým krokom po tom, čo v roku 2011 spoločnosť Cofely, a.s. prevzala teplárenskú skupinu Comeron Group.

Zjednotenie loga smeruje aj k lepšiemu prepojeniu s francúzskou materskou firmou GDF SUEZ. Cieľom zmien bola len grafická stránka, ktorá sa v prevažnej miere vyznačuje čitateľnosťou a funkčnosťou, čo sú aj atribúty spolupráce so skupinou Cofely, a. s.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta? Cestovný ruch v Bratislave: Aké sú jeho najväčšie výzvy a ciele?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.