Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. apríla 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

VB Leasing ukončil minulý rok s rastom takmer 5 percent

BRATISLAVA 22. apríla – Zatiaľ čo sa slovenský lízingový trh v roku 2013 prepadol o 0,5 percenta*, spoločnosť VB LEASING SK, spol. s r.o. dosiahla takmer 5-percentný medziročný rast v obstarávacej hodnote financovaných predmetov.

V roku 2013 spoločnosť VB Leasing SK uzavrela viac ako 4 tisíc zmlúv o financovaní v celkovej obstarávacej hodnote takmer 104 miliónov Eur (bez DPH).

Dominantnou stránkou spoločnosti je financovanie osobných úžitkových automobilov, ktoré tvoria viac ako 62 percent objemu podpísaných zmlúv.

„Rok 2013 hodnotíme ako úspešný, zamerali sme sa na silnejšiu podporu automobilových predajcov(osobných a nákladných vozidiel) a optimalizáciu financovania obchodných cieľov. Zvýšili sme tiež naše aktivity v segmente malých a stredných podnikateľov a intenzívnejšie sme podporili ich investičné rozhodnutia“ hovorí konateľ VB Leasing SK Martin Lagler.

„Atraktívny balík financovania a poistenia (prostredníctvom dcérskej spoločnosti VB Leasing Sprostredkovateľská), tvoria ponuku, s ktorou môžu naši zákazníci počítať aj v nadchádzajúcom období“ dodáva Peter Demmer, konateľ VB Leasing SK.

Záujem o služby VB Leasing sa zvyšuje, rastúce čísla však spoločnosť dosahuje aj vďaka spokojnosti existujúcich obchodných partnerov a klientov. V súčasnosti spoločnosť spravuje viac ako 12 tisíc aktívnych zmlúv o financovaní a patrí k najväčším a najstabilnejším spoločnostiam na slovenskom lízingovom trhu.

*Zdroj: Asociácia lízingových spoločností SR, report za rok 2013, porovnanie celkového objemu obchodov, segment hnuteľné veci

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Fleet care management prvýkrát na Slovensku. B. Braun dodáva inštrumentárium do Nemocnice Bory Najväčší slovenský broker pool Finportal zavŕšil rok 2022 opäť s výrazným rastom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.