Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V Senec Gardens pribudnú nové byty a domy

BRATISLAVA 9. októbra – Do konca roka 2015 by malo v rezidenčnom projekte Senec Gardens pribudnúť viac ako 30 nových bytov a ďalšie škandinávske bungalovy na kľúč. Byty sa budú realizovať okolo jazierka aj v polyfunkčnej zóne na Tulipánovej ulici. Začiatok výstavby je naplánovaný na jeseň 2014.

Rezidenčný projekt Senec Gardens sa tým rozrastie o dva nové trojpodlažné apartmánové domy na Ružovej ulici 10 a 12 a jeden bytový dom s ponukou štartovacích bytov na Tulipánovej ulici 1. Vďaka dvom identickým domom na Ružovej ulici pribudne do ponuky 22 jedno- až trojizbových bytov, vo výmere od 53 m2 do 103 m2. Ťažisková orientácia veľkostí bytových jednotiek je na strednú, najžiadanejšiu kategóriu dvoj- až trojizbových priestorovo štedrých bytov. Výmera dvojizbových bytov začína od 53 m2 a trojizbových bytov až od 79 m2. V ponuke je sú dva štvorizbové byty s výmerou 103 m2 a veľkorysou terasou o rozlohe 23 m2. Každý z bytov disponuje vlastnou loggiou, terasou a v prípade prízemných bytov, privátnou predzáhradkou.

Dispozične sú byty rozdelené na dennú a nočnú zónu, vďaka čomu získajú obyvatelia dostatok súkromia. Kuchyňa, jedáleň a obývacia miestnosť je podľa vzoru škandinávskej architektúry prepojená do jednej otvorenej miestnosti, pričom je tu dostatok svetla a priestoru aj pre umiestnenie jedálenského stola. Tieto byty sa stavajú na exkluzívnejšej, západnej strane upraveného jazierka s funkčným vodopádom a promenádou.

„V dnešnej dobe je už bežné, že si majitelia svoje nové domovy chcú zariadiť podľa vlastných predstáv a štýlu, preto sú ponúkané v prevedení holobyt. Je ich však možné dokončiť aj v určenom štandarde. Za veľmi dôležitú vlastnosť, ktorú klienti pri novom bývaní zvažujú, pokladajú dostatok úložných priestorov, či už v podobe samostatných miestností pre šatníky alebo priestor pre vstavané skrine, čo je v prípade týchto bytov výhodou.“ hovorí Michal Zajíček, analytik realitného trhu LEXXUS.

Okrem spomínaných lukratívnejších bytov, pribudne i 10 štartovacích bytov na Tulipánovej ulici 1. Tie sú podobné bytom na Tulipánovej 7, ktoré sú riešené s ohľadom na komfort budúcich obyvateľov a konečnú cenu bytu. Ide o ponuku dvoj- až trojizbových menších bytov so štandardom (podlahy, dvere, kúpeľňa) s výnimkou kuchynskej linky. Výmera najmenšieho bytu začína od 37 m2, najväčší má 71 m2. Ku všetkým developer vhodne nakoncipoval priestranné, na juh orientovanej loggie o výmere 5,6 m2, ktoré sú obložené pravým cédrovým drevom. Tak, ako v prípade už stojacej bytovky na Tulipánovej 7, je prízemná časť objektu určená pre polyfunkciu, celkom šesť prevádzok. Aktuálne je ešte možné vyberať aj z ponuky 60 zasieťovaných pozemkov určených na individuálnu výstavbu.

O projekte
Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex ležiaci v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,5 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch základných častí – trojpodlažných exkluzívnejších bytových domov okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou a vodopádom, škandinávskych rodinných domov rôznych typov a polyfunkčnej zóny so štartovacími bytmi na horných podlažiach.

Obyvateľom, okrem investične atraktívneho stavebne a štýlovo kompaktného charakteru bývania, priestoru, vody a zelene, poskytuje i novootvorenú anglickú materskú škôlku – pobočku pezinskej Benjamin Preschool, autobusovú zastávku mestskej i prímestskej dopravy. Rezidenti naplno využívajú výhody spojené so životom v stále populárnejšom Senci – integrovanú občiansku vybavenosť, obchody, zdravotnú starostlivosť, pestrú ponuku škôl až po stredné školy a nadštandardné športové možnosti ako bicyklovanie a korčuľovanie. Atraktivitu komplexu zvyšuje jeho blízke diaľničné prepojenie i dve alternatívne trasy dopravy do hlavného mesta Bratislavy.

Zdroj: realitná kancelária LEXXUS

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Na tragédiu pandémie budú pamätať aj žiaci v Senci Žabka otvára jubilejnú desiatu predajňu! Rýchly nákup je teraz v Bratislave ešte dostupnejší

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.