Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. septembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Upracte svoje dokumenty so službou DOCKitIN

Patrí Slovensko medzi moderný národ, ktorý využíva všetky online služby naplno? Možno vás prekvapí fakt, že až 22 % podnikateľov stále uskladňuje dôležité dokumenty v pákových zakladačoch, tzv. šanónoch.

Slováci majú stále radi klasické riešenia

Faktúry, zmluvy, notársky overené kópie a osvedčenia. Všetky tieto významné dokumenty nájdeme v slovenských firmách a domácnostiach. V tých horších prípadoch ich chaoticky uskladňujú v šuplíkoch. Ale aj tu sa nájdu malé výnimky. Iba 18 % domácností má dokumenty prehľadne rozdelené do základných kategórií. Stále však zostáva 82 % tých, ktorí nemajú systém vo svojich dokumentoch. A práve pre tých je určená služba DOCKitIN. „Služba vznikla s cieľom pomôcť domácnostiam. Chceli sme ich oslobodiť od všetkých papierov, ktoré majú doma a priniesť do tejto oblasti poriadok,” približuje vznik firmy CEO spoločnosti Dáša Foglarová.

Okrem toho, že DOCKitIN dokumenty roztriedi do kategórií, ako je banka, poisťovňa, faktúry za telefón, oslobodí vás od nich aj fyzicky. Stačí naplniť obálky všetkými dokumentmi, ktoré potrebujete naskenovať a poslať ich kuriérom do bezpečnostného archívu DOCKitIN. „O všetky dokumenty, ktoré sa u nás rozhodnú klienti uskladniť, sa stará vyškolený tím. Dbáme na ochranu osobných údajov a aj na celkovú bezpečnosť uskladnených dokumentov. Náš archív je zabezpečený protipožiarnymi dverami a detektormi pohybu,” vyzdvihuje klady fyzického uskladnenia Dáša Foglarová.

Firmy na tom nie sú o nič lepšie

Môže sa zdať, že cloudových riešení je už také množstvo, že tie klasické offlinové už nevyužívame. Pravdou však je, že klasické šanóny vo svojich kanceláriách využíva až 22 % podnikateľov. Hoci sa môžu zdať prehľadné, kým nájdete potrebný dokument, prejde aj niekoľko minút. Aj preto sa rozhodli zakladatelia služby rozšíriť svoju cieľovú skupinu o tento segment. Dáša Foglarová vidí prínos pre podnikateľov hlavne v ich dostupnosti: „Všetky dokumenty, ktoré nám podnikatelia pošlú na fyzickú archiváciu uložíme aj na cloud. So službou DOCKitIN si tak nosia všetky svoje dokumenty vo vrecku. Stačí im k tomu mobilná aplikácia. V nej nájdu prehľadne rozdelené všetky faktúry a zmluvy. Vzdialenosť medzi nimi a faktúrou, ktorú hľadajú, sa zníži doslova na pár klikov.”

S rozšírením na novú cieľovú skupinu prichádza aj rozšírenie funkcionalít. Najvýraznejšou zmenou je nový dizajn stránky a webovej aplikácie.. Tá bude prehľadnejšia a viac zameraná práve na podnikateľské subjekty. Medzi tie klasické funkcie, ako je naskenovanie, roztriedenie, fyzické uskladnenie všetkých dokumentov a vybavenie notársky overenej kópie do dvoch hodín pribudnú aj nové služby. „Aby sme čo najviac zefektívnili prácu podnikateľom, nemusia nám každý mesiac posielať dokumenty, ktoré potrebujú uskladniť na cloud a fyzicky. Stačí, keď si u nás zriadia poštovú schránku. Každú faktúru alebo zmluvu, ktorá im príde k nám automaticky pridáme do ich účtu. Tieto dokumenty môžu ďalej zdieľať s vybranými používateľmi,” približuje novinku Dáša Foglarová.

Jednoduché riešenie, ktoré vás zbaví papierov

Stačí sa zaregistrovať na stránke DOCKitIN a vyskúšať si celý proces osobne. Po registrácii získate prístup do webového rozhrania, kde vás tutorial prevedie všetkými možnosťami. Na fyzické uskladnenie dokumentov si musíte zvoliť jeden z ponúkaných balíkov. Kuriér vám donesie obálky, ktoré naplníte, pošlete priamo do archívu a už stačí len sledovať ako faktúry jedna za druhou pribúdajú do vášho konta.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Wear&Share – upracte si šatník pre dobrú vec vďaka novému projektu Answear.sk Veľké jesenné upratovanie: na tieto veci nezabudnite

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.