Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

UPC:Internetové kurzy pre seniorov už aj v Nitre a Košiciach

BRATISLAVA 21. októbra – Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, začína s poskytovaním bezplatných internetových kurzov pre seniorov už aj v Nitre a Košiciach. Kurzy, ktorých cieľom je pomôcť seniorom vo veku nad 60 rokov získavať základné zručnosti pri využívaní internetu, boli doposiaľ pravidelne organizované len v Bratislave. Spoločnosť UPC, ktorá poskytuje internetové pripojenie s rýchlosťou až do 500 Mbit/s, sa aj týmto spôsobom snaží pomôcť ľuďom v seniorskom veku o ich jednoduchšie začlenenie do moderného digitálneho

„Vzhľadom na veľký záujem a pozitívne ohlasy sme sa rozhodli organizovať bezplatné kurzy pre seniorov aj v ďalších mestách. Po Bratislave už od novembra aj v Nitre a Košiciach, a v budúcom roku plánujeme tento projekt rozšíriť aj do ďalších miest. Je to prejav našej spoločenskej zodpovednosti, v záujme prekonávať bariéry a sprístupňovať seniorom výhody digitálneho sveta, ktoré im môžu výrazne zjednodušiť a obohatiť každodenný život,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Seniori na kurzoch získavajú množstvo praktických a užitočných znalostí o využívaní internetovej siete. Naučia sa, napríklad, ako stiahnuť fotku z mobilu alebo fotoaparátu a poslať ju emailom, ako a kde vyhľadať správy, informácie o receptoch, cestovných poriadkoch, či úradné informácie, ako si založiť emailové schránku, komunikovať cez internet s rodinou atď. Viac informácií o bezplatných internetových kurzov pre seniorov záujemcovia získajú na stránke www.upc.sk v sekcii Internet pre seniorov (http://www.upc.sk/rychly-internet/internet-pre-seniorov/prihlaska/), kde nájdu zároveň aj kontakt a účastnícku prihlášku, alebo zavolaním na UPC Infolinku 02 594 22 222.

Internet pre seniorov
Spoločnosť UPC predstavila začiatkom marca aj ponuku internetových služieb pre seniorov, a to služby Senior Štart a Senior Klasik. Seniori vo veku nad 62 rokov získajú s nimi dátovo neobmedzený UPC internet s rýchlosťou 10 Mbit/s a WiFi modemom za zvýhodnenú cenu 5,90 Eur mesačne. So službou Senior Komfort získajú navyše aj službu UPC Telefón so 120 voľnými minútami volaní do mobilných a pevných sietí na Slovensku a v krajinách EU, vrátane neobmedzených volaní v sieti UPC. Mesačný paušál za službu Senior Komfort s WiFi modemom je 9,90 Eur.

Internet UPC Fiber Power
ponúka vysokorýchlostné, dátovo a časovo nelimitované optické pripojenie na internet určené pre všetky skupiny užívateľov, cez domácnosti až po najnáročnejších užívateľov, ktorí využívajú internetové pripojenie na rýchly prenos veľkého množstva dát. Užívatelia UPC internetu okrem vysokých prenosových rýchlosti (až do 500 Mbit/s) oceňujú tiež priaznivú cenu, stabilitu pripojenia, ale i jednoduchú inštaláciu. Zákazníci UPC internetu oceňujú taktiež 24 hodinovú zákaznícku podporu, minimálne vstupné náklady a kvalitné káblové a Wi-Fi modemy. Internet UPC Fiber Power patrí vďaka týmto vlastnostiam dlhodobo medzi najobľúbenejšie internetové služby na Slovensku.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Duševnú nepohodu ľudí často nevidieť, hoci úzkosťou trpí každý 4. až 5. Slovák. Pomôcť by mohli online kurzy pre ich rodiny Odborníci pre lepšiu fyzickú i psychickú odolnosť odporúčajú rozvíjať svoju rezilienciu. Prieskumy ukazujú, že takíto ľudia sú až o 40 % úspešnejší

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.