Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

UPC rozširuje digitálne služby do Starej Turej a Želiezoviec

BRATISLAVA 31. júla – Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, rozšírila v týchto dňoch digitálne triple play služby v ďalších lokalitách – Starej Turej a Želiezovciach. Výhody digitálnej TV s viac ako 130 stanicami, vysokorýchlostný internet a výhodnú pevnú telefónnu linku si tak môžu užívať obyvatelia už v celkom 27 mestách.

S digitálnymi triple play balíčkami od UPC užívatelia môžu cez jednu zásuvku získať 3 služby:

•digitálnu TV s ponukou viac ako 130 programov vrátane 16 staníc v HD kvalite

• vysokorýchlostný internet Fiber Power s rýchlosťou až do 150 mbit/s

• telefónnu linkou s volaniami do všetkých pevných sietí a krajín EU v cene paušálu.

Užívatelia si môžu vybrať spomedzi viacerých digitálnych triple play balíčkov, ktoré sú šité na mieru pre rôzne skupiny zákazníkov, s cenou už od 19,90 Eur mesačne. Pri všetkých triple play balíčkoch záujemca v rámci aktuálnej akcie získa okrem zvýhodnenej kampaňovej ceny aj bonusovú zľavu, s ktorou prvé dva mesiace zaplatí iba 15 € mesačne.

Čo je to digitálny triple play od UPC: Ide o balík služieb digitálnej káblovej televízie s vysokorýchlostným pripojením na internet a pevnou telefónnou linkou. Výhodou tohto balíčka je, že užívateľ získava všetky tri služby cez jednu zásuvku v domácnosti, platí len jednu platbu jednému operátorovi, pričom kompletný servis a zákaznícku starostlivosť vybaví prostredníctvom jedného telefónneho čísla. Medzi hlavné prednosti UPC triple play patrí taktiež cena: oproti objednaniu si samostatne, pri objednaní si troch služieb v balíčku môže zákazník ušetriť až 50 percent z ceny. Každý zákazník triple play balíčka získava aj ďalší bonus – analógovú káblovú televíziu s desiatkami programov s pripojením na všetky televízory v domácnosti.

Spoločnosť UPC ponúka svoje služby v 42 mestách, z toho v 27 mestách prevádzkuje digitálne triple play služby (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Trnava, Trenčín, Banská Bystrica, Pezinok, Dolný Kubín, Zvolen, Poprad, Svit, Nové Zámky, Hlohovec, Štúrovo, Levice, Šamorín, Pezinok, Svätý Jur, Revúca, Spišská Nová Ves, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Želiezovce a Stará Turá). Triple play služby sú šírené po najmodernejšej opticko-koaxiálnej sieti, ktorej priemernú trasu od centra siete k užívateľovi tvorí z 95% optický kábel, a prevádzka internetovej služby Fiber Power je založená na inovatívnej technologickej platforme EuroDOCSIS 3.0, najnovšieho štandardu určeného na dátovú komunikáciu prostredníctvom káblových sietí.

Ďalšie informácie o službách UPC záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk alebo na zákazníckych strediskách.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.