Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. septembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Uber v Bratislave už aj na lodi!

BRATISLAVA 18. septembra – V sobotu 19. 9. 2015 medzi 11:00 a 17:00 hod. si bude môcť každý používateľ aplikácie Uber v Bratislave objednať UberPROPELER – motorovú loď, ktorá ho prevezie po Dunaji. Stačí si zapnúť aplikáciu, službu nastaviť na UberPROPLER a objednať si čln z jedného zo štyroch stanovíšť.

V Bratislave si už tento víkend bude môcť každý zavolať loď jediným kliknutím na smartfón. Umožní to akcia UberPROPELER. Uber na Slovensku by si tak rád aj touto formou zaspomínal na časy, keď Propeler denne premával z jednej strany Dunaja na druhú. Jeho história siaha až do 19. storočia.

Ako si objednať UberPROPELER? Stačí otvoriť aplikáciu Uber, nastaviť službu na UberPROPLER a objednať si loď. Podmienkou je, že cestujúci musí byť na jednom zo štyroch stanovíšť: Podhradie – pontón HUMA 2, EUROVEA – pontón HUMA 8, Marína Vlčie Hrdlo – pontón Speedboats a Dunajský Pivovar na Petržalskom nábreží. Po Dunaji budú v sobotu premávať dva rýchločlny, každý z nich má kapacitu päť cestujúcich.

UberPROPLER bude premávať za fixné ceny medzi stanovišťami.

Viac informácií na http://newsroom.uber.com/bratislava/2015/09/uberpropeler/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Na Slovensko prichádza platobná platforma Stripe Aké technológie budú formovať svet v roku 2030?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.