Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. mája 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tučniaky z Madagaskaru sa vydajú na cestu okolo Slovenska

BRATISLAVA 20. mája – Výmeny figúrok Tučniakov z Madagaskaru, hry, interaktívna fotostena, maskoty či dobroty pripravené Hravo a zdravo. Zrátané a podčiarknuté, štartujú Tučniacke burzy v obchodoch Tesco na Slovensku. Výmenné stretnutia zberateľov postavičiek Tučniakov z Madagaskaru i s veselým tučniackym programom štartujú zajtra v Tesco Extra Zlaté Piesky a prebehnú v ďalších mestách na Slovensku. Presné časy a miesta agenti nájdu na webstránke tucniaky.tesco.sk/roadshow.

Tučniaky na výmenu
Tučniaky z Madagaskaru obiehajú celé Slovensko. Tentoraz supertajní hrdinovia Kapitán, Rico, Kowalski či Pešiak pripravili pre agentov Tučniacke burzy figúrok, na ktorých si zberatelia môžu vymeniť svoje duplicitné postavičky. Burzy štartujú 21. mája o 13:00 v Tesco Extra na bratislavských Zlatých pieskoch. Posledná burza sa uskutoční o mesiac, 21. júna, v prešovskom Tescu.

Vymieňanie figúrok počas búrz bude sprevádzať viacero atrakcií. Na každé stretnutie dorazia okrem fanúšikov i maskoty Tučniakov. Na malých a veľkých agentov bude čakať množstvo hier, dobroty pripravené Hravo a zdravo alebo ochutnávky Tesco zmrzliny, jogurtov alebo cereálií.

Výlet do New Yorku
Tučniaky z Madagaskaru odštartovali svoju misiu Hravo a zdravo v obchodoch Tesco 6. mája tohto roku. Počas misie agenti za každých 10 eur nákupu získajú v Tescu zadarmo figúrku zo seriálu Tučniaky z Madagaskaru a tri nálepky na zľavu na tučniacku batožinu.

Zároveň, agenti v obchodoch a na webe plnia dobrodružnú úlohu – pomáhajú Tučniakom z Madagaskaru kŕmiť zvieracích kamarátov v ZOO. Svoju misiu agenti môžu začať hľadaním týždňového supertajného hesla v obchodoch Tesco. Ak heslo spolu s kódom z bločku z nákupu aspoň za 10 eur agenti zadajú na špeciálnej webstránke tucniaky.tesco.sk, v misii pokračujú online a hrajú týždenne o skvelé agentské ceny. Na konci misie môže jeden agent vyhrať dokonca rodinný výlet do New Yorku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Na lásku už nezostal čas A čokoládového Oscara získava – táto slovenská pralinka! Mňam!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.