Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Trenčianske Teplice zažijú módnu show už tento piatok

BRATISLAVA 9. októbra – Najväčším lákadlom je prehliadka Lukáša Kimličku. Módna show sa v Trenčianskych Tepliciach uskutoční už tento piatok 11. októbra.

Po minuloročnom štartovacom ročníku sa atraktívne priestory Kúpeľnej dvorany v Trenčianskych Tepliciach opäť premenia na módne mólo. V piatok podvečer sa na ňom predstavia aj modely úspešného slovenského módneho dizajnéra Lukáša Kimličku.

Okrem nich uvidia návštevníci prehliadku modelov považskobystrickej módnej návrhárky Jany Rychtárikovej a jej značky JILLO, nádherné kožuchy talianskej značky Stefano Pellicceria, kožené odevy značky Dugo a aktuálnu jesennú kolekciu Andrey Martiny. Prehliadkou bude sprevádzať obľúbená herečka Diana Mórová a ako hudobný hosť sa predstaví Lazaro so zmesou temperamentných kubánskych melódií.

„Vzhľadom na charakter podujatia, priestor realizácie, ako aj na naše doterajšie dlhoročné skúsenosti s tvorbou festivalov a kultúrnych podujatí, máme ambície vytvoriť aj tento rok divácky atraktívny program pre široké publikum. Nakoľko prvý ročník bol veľmi úspešný, našim cieľom je pokračovať v začatej tradícii,“ hovorí Ing. Andrea Puskailer, generálna riaditeľka Kúpeľov Trenčianske Teplice, ktoré sú organizátorom podujatia. Viac informácií nájdete na stránke www.kupele-teplice.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Klenot Karpát a jedinečné kúpele: Trenčianske Teplice chcú byť „Mestom bez dymu“ Atmosféru festivalu Grape umocní veľkoformátové vizuálne umenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.