Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. septembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tradičné remeslá a jedlá sa opäť vracajú do Žilinského kraja

BRATISLAVA 8. septembra – Už štvrté pokračovanie úspešných Kulinárskych dní sa bude konať v druhej polovici septembra. Podujatie organizuje Žilinský samosprávny kraj v rámci projektu Krásy a zaujímavosti Žilinského kraja vo svojich piatich regiónoch – Horné Považie, Kysuce, Orava, Liptov, Turiec. Návštevníci budú mať opäť možnosť ochutnať tradičné jedlá, pozrieť si priamo na mieste ich prípravu, vyskúšať tradičné remeslá, pozrieť si vystúpenia detských folklórnych súborov a folklórnych súborov dospelých.

Septembrové Kulinárske dni sa uskutočnia: 14.9.2014 na Budatínskom hrade, 19.9.2014 na Oravskom hrade, 20.9.2014 v Múzeu Kysuckej dediny a lesnej železnice Vychylovka, 27.9.2014 v Pribyline a 28.9.2014 v TULIP center Martin, všetky podujatia v čase od 10:30-16:00 hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Stávková spoločnosť Niké generálnym partnerom po basketbale a hádzanej už aj slovenského volejbalu! Darujte výnimočnosť: Potešte blízkych na Vianoce špičkovými pomocníkmi Miele

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.