Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. októbra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

TNT rozširuje garantované doručenie do 12h o 900 destinácií

BRATISLAVA 17. októbra – TNT Express rozširuje geografické pokrytie svojich najvyužívanejších medzinárodných doručovacích služieb 12:00 Express a 12:00 Economy Express o viac ako 900 destinácií v rámci Európy.

Vďaka tomu môžu odteraz zákazníci TNT Express využívať služby s garantovaným doručením do 12.00 v ešte väčšom počte destinácií. Rozšírenie sa dotklo miest a priemyselných oblastí na Slovensku, v Rakúsku, Českej republike, Dánsku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Maďarsku, Taliansku, Lotyšsku, Poľsku, Slovinsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku a vo Veľkej Británii.

TNT Express v priebehu troch mesiacov implementovala rozšírenie pokrytia svojich služieb 12:00 v súlade so svojou stratégiou zameranou na posilnenie pozície na európskom doručovateľskom trhu, rozšírenie ponuky služieb a zvýšenie ziskovosti z prémiových služieb.

Služba 12:00 Express garantuje doručenie do 12.00 nasledujúci alebo najbližší možný pracovný deň do 26 krajín Európy a 63 krajín celosvetovo. Je vhodná na posielanie dokumentov, balíkov aj paletizovaného nákladu. Služba 12:00 Economy Express je unikátne riešenie s garantovaným doručením od dverí k dverám pre menej urgentné balíky a ťažký náklad v rámci Európy.

Rozšírenie pokrytia služieb založené na rozsiahlej cestnej a leteckej sieti TNT Express v Európe prinesie výhody importujúcim aj exportujúcim zákazníkom z rozličných odvetví od zdravotníctva cez automobilový priemysel až po strojárstvo či elektrotechniku.

„Naša kapacita služieb s garantovaným doručením do 12:00 sa v niektorých krajinách zvýšila až o 20 %. TNT Express je rozhodne spoločnosť, na ktorú sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek dopoludňajších doručení v rámci Európy,“ hovorí Jan Willem Breen, Riaditeľ pre stratégiu a marketing TNT Express. Medzinárodne služby 12:00 Express a 12:00 Economy Express sú odteraz tiež dostupné v troch krajinách Beneluxu (celonárodné pokrytie), v Bulharsku, na Cypre, v Estónsku, Fínsku, Írsku, Nórsku a Portugalsku.

O TNT Express
TNT Express je jednou z najväčších expresných doručovateľských spoločností na svete. Každý deň prepraví takmer milión zásielok od dokumentov až po paletizovaný náklad. Spoločnosť prevádzkuje cestnú a leteckú prepravnú sieť v Európe, na Strednom Východe, v Afrike, Ázii a Amerike. Celkový príjem TNT Express v roku 2012 predstavoval 7,3 miliardy EUR. Pre viac informácií navštívte stránku http://www.tnt.com/corporate

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

BaseLinker – jedna z najväčších ecommerce platforiem s viac ako 500 doplnkami pre e-shopy vstupuje na slovenský trh TNT šetrí náklady a emisie na severe Európy cestnými vlakmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.