Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tlačové vyhlásenie spoločnosti Royal Canin

BRATISLAVA 24. júla – Spoločnosť Royal Canin vyjadruje absolútne zdesenie pri pohľade na medvedie zápasy so psami na Ukrajine, ktoré sú späté zo značkou spoločnosti. Ako spoločnosť stavajúca na prvé miesto poznanie a rešpekt k zvieratám, odsudzujeme tento odporný čin a akékoľvek iné formy krutosti k zvieratám.

Royal Canin Ukrajina sponzorovala túto výstavu psov, ale nikdy si nebola vedomá, že počas nej prebehnú takéto hrozné aktivity. Nikdy by sme vedome netolerovali ani nepodporovali takéto správanie sa voči zvieratám.

Royal Canin je veľmi hrdý na všetky svoje aktivity, ktoré uskutočňuje na podporu a propagáciu blahobytu zvierat. Naša firemná etiketa dôrazne dbá na blaho zvierat. Naše pravidlá, ktoré uplatňujeme vo vzťahu k zvieratám (Animal Welfare Policy) uvádzajú, že Royal Canin nikdy neuskutoční, nepodporí alebo nebude sponzorovať výskum, ktorý poškodzuje zvieratá. Táto politika sa vzťahuje aj na sponzorované marketingové aktivity. Činnosti, ktoré by mohli ohroziť zdravie zvieraťa, jeho dĺžku života, jeho pohodu alebo spôsob života sú podľa týchto pravidiel prísne zakázané.

Oficiálne stanovisko spoločnosti Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o.

V prípade otázok, môžete kontaktovať našu PR agentúru pre Slovensko

Dynamic Relations 2000 s.r.o.
Trenčianska 53/B I 821 09 Bratislava I www.dynamic.sk
Tel: +421 2 33 00 42 50
Fax: +421 2 33 00 42 58
E-mail: dynamic@dynamic.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Podpora predaja s Pelargonium for Europe Visa Slovak Top Shop oslavuje druhé narodeniny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.