Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tipy ako byť šik a užívať si život

BRATISLAVA 6. augusta – Chcete viesť doma šťastný, moderný a zmysluplný život? Bez ohľadu na náročnosť vášho denného programu či rozpočet? Buďte šik. Práve vyšla knižná novinka Doma s madam Chic, v ktorej nájdete množstvo tipov a rád.

Knihu napísala Jennifer L.Scottová, uznávaná autorka medzinárodného bestselleru Lekcie Madam Chic. Ženy po celom svete ju nasledujú – Jennifer už vystupovala v CNN, BBC a CBS News. Rozhovory s ňou uverejnili prestížne New York Times, USA Today, či Newsweek.

Jennifer vám poradí, ako zaviesť rutinu, ktorá vám pomôže žiť bez neporiadku, ako vyvolať dobrú náladu, vybudovať si funkčný šik šatník, v ktorom je len desať kúskov oblečenia, pomôže vám premeniť svoje pracovisko na pokojnú oázu a byť kedykoľvek pripravená aj na nečakanú návštevu. Stačí, ak sa budete riadiť jej jednoduchými radami – priamo z Paríža a od madam Chic!

Povýšte každodenné maličkosti na umenie žiť!

Byť šik nemá nič spoločné s peniazmi. Nie všetci šik ľudia sú bohatí a nie všetci bohatí ľudia sú šik. Možno ste to postrehli v televíznej reality šou. Možno ste videli bohatú ženu s dokonalým účesom v najnovšom značkovom oblečení. Vlastní veľký dom, športiak a čarovný prútik – povesť. Vďaka kombinácii negatívneho postoja, neistoty a nevhodného správania sa z nej stala, ako sa hovorí, chodiaca katastrofa.

Aj vy však dokážete byť šik. Môžete viesť nádherný, produktívny a vášnivý život. Svojím dňom môžete prejsť plynule a ladne a vyzerať pritom naozaj dobre. Ani vás neobíde šťastie, hoci všetko nie je presne také, ako ste si predstavovali. Ak ste si zvykli na chaotický, neorganizovaný a vôbec nie šik život, netrápte sa. Nemusí to byť vaša realita.

Množstvo tipov a rád nájdete v novinke Doma s Madam Chic.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Podľa čoho si Slováci najčastejšie vyberajú knihy? Chceme z realitných maklérov urobiť boháčov, tvrdí šéf NRG International Realty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.