Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tip na víkend: Oslavujte s Eurovea

BRATISLAVA 26. marca – Moderná mestská štvrť Eurovea sa môže pochváliť viac ako 40 miliónmi návštev za 4 roky svojej existencie. Za ten čas sa dostala do TOP 10 odporúčaných miest pre návštevníkov Bratislavy podľa rebríčka populárnej aplikácie Foursquare.

„Naši priaznivci si Eurovea obľúbili kvôli jej atmosfére, modernej architektúre a samozrejme kvalitným nákupom, ktoré ponúka,“ sumarizuje Oľga Hammer, marketingová manažérka pre Eurovea. Svedčia o tom aj výsledky prieskumu, ktoré ju vyhodnotili ako najobľúbenejšie miesto na trávenie voľného času spomedzi nákupných centier (zdroj: agentúra Gfk).

Počas doby jej fungovania bola Eurovea miestom konania rôznych športových podujatí, výstav, fashion shows, detských akcií a umeleckých vystúpení. K najvydarenejším určite patrili: sledovanie Svetového šampionátu 2012 v hokeji na veľkoplošnej obrazovke, ČSOB maratón, AVON – pochod proti rakovine prsníka, Donau FEST – výstava regionálnych kultúr, European Space Expo – putovná európska výstava, alebo koncert DJ-skej hviezdy DJ Antoine. Eurovea je tradične súčasťou Bratislavského kultúrneho leta.

Ani tento víkend tomu nebude inak. Eurovea na svoje štvrté narodeniny pozýva všetkých, ktorí majú radi zábavu a nákupy. Víkend snov bude pri tejto príležitosti trvať opäť až tri dni od 28. – 30. marca. Návštevníci dostanú darček v podobe atraktívnych zliav, ktoré si môžu uplatniť v 52 rôznych prevádzkach. Zľavy sa vzťahujú na najaktuálnejšie módne kolekcie. Zľavová brožúra je prílohou týždenníka Plus 7 dní alebo si ju môžete stiahnuť priamo na stránke www.eurovea.sk.

„Ponuka našich obchodov sa od začiatku roka rozrástla o značky svetových dizajnérov ako napríklad Armani Jeans, Garry Weber alebo Desigual, ktorého najnovšiu, dizajnovo veľmi atraktívnu, predajňu môžete navštíviť práve u nás,“ dopĺňa Oľga Hammer. Novinkou sú aj štúdiá Manicure Express, Pierot a obchod Nuevo.

Samozrejme nebude chýbať ani oslava s narodeninovou tortou. V sobotu sa návštevníci určite zabavia so šikovnými kúzelníkmi, tanečnou skupinou Mighty Shake Zastávka, ktorá zažiarila v súťaži Československo má talent, formáciou 4D – špička slovenského hip hopu a rapu – Čistychov, DNA, Mišo Biely a producent G-Bod. Všetci to roztočia 29. 3. od 16:30 do 19:30. V prípade dobrého počasia sa najmenší návštevníci určite potešia aj otvorenému detskému ihrisku. Oslávte s nami naše štvrté narodeniny a užite si 3 dni zliav a jedinečný program!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Segafredo získalo Značku kvality dTest Ženy po menopauze ohrozuje vážne ochorenie pečene

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.