Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. novembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco otvorilo svoje brány v Kútoch

BRATISLAVA 13. novembra – Spoločnosť TESCO STORES SR, a. s. otvára na Záhorí v obci Kúty svoj obľúbený koncept predajne potravín pre každodenné nákupy. Prvých zákazníkov privíta zajtra od 8.00 hodiny. V supermarkete si našlo prácu 22 ľudí, prevažne z Kútov a okolia. Predajňa bude slúžiť zákazníkom denne od 6.00 do 22.00 hod.

Za necelých desať rokov od otvorenia prvého supermarketu už zákazníkov po celom Slovensku obsluhujú desiatky supermarketov. Ide o zákazníkmi obľúbený typ predajní. Prináša im presne to, čo potrebujú pre každodenné nákupy. Vždy čerstvé potraviny s dôrazom na ovocie a zeleninu, kvalitné služby a majú výbornú dostupnosť. V ponuke predajní sú samozrejmosťou mliečne výrobky, pečivo, nápoje, mrazené výrobky, či balené mäsové výrobky. Pestrú ponuku Tesco doplnia aj čerstvé mäso a údeniny pri obslužných pultoch od partnerskej spoločnosti Fabuš. Okrem toho zákazníci nájdu aj kozmetiku, drogériu, doplnkový tovar pre domácnosť a tiež široký sortiment oblečenia obľúbenej módnej značky F&F. „Tešíme sa na nových zákazníkov a som rád, že sme im na Záhorí opäť bližšie. Všetkých srdečne pozývam na nákup do našej modernej predajne a s kolegami urobíme všetko preto, aby sme sa stali ich obľúbenou predajňou,“ uviedol pri príležitosti otvorenia manažér prevádzky Tomáš Koleňák.

Spoločnosť Tesco tradične podporuje dobré veci vo svojom okolí. Aj v prípade otvorenia tejto predajne odovzdá niekoľko darov miestnym organizáciám a jednotlivcom výnimočným vo svojej komunite. Z rúk manažéra predajne poputuje finančný dar v podobe symbolického šeku domu sociálnych služieb Nezábudka Kúty, n.o. „Dar od Tesca nás nesmierne potešil a oceňujeme, že popri zákazníkoch myslí aj na svoje okolie. Darované prostriedky použijeme na zakúpenie techniky Snoezelen pre klientov nášho zariadenia“, povedala Anna Juríková, riaditeľka neziskovej organizácie Nezábudka Kúty. Vecným darom bude obdarovaná aj Materská škola Kúty, ktorej Tesco daruje detské reflexné vesty pre všetky deti.

Supermarket Tesco Kúty – základné fakty:
57. supermarket a celkovo 160. obchodná jednotka na Slovensku
slávnostné otvorenie dňa 11. 11. 2015 o 8:00 hod.
predajná plocha supermarketu – 700 m2
rýchly servis a široký sortiment výrobkov každodennej potreby
čerstvé aj trvanlivé potraviny a široká ponuka oblečenia módnej značky F&F
6 500 druhov výrobkov v ponuke
tri pásové a štyri samoobslužné pokladne
65 parkovacích miest, z toho tri pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a jedno miesto pre rodiny s deťmi
čas predaja od 6.00 do 22.00 hod, sedem dní v týždni
čas predaja obslužných pultov mäsiarstva Fabuš – pondelok až piatok od 7.00 do 20.00 hod., v sobotu od 7.00 do 15.00 hod. a v nedeľu zatvorené
22 nových pracovných miest

Tesco pôsobí na Slovensku už 18 rokov. Za ten čas sa stalo synonymom moderného maloobchodu, priekopníkom multikanálového predaja a dlhodobým partnerom slovenských dodávateľov. V súčasnosti Tesco prevádzkuje 160 obchodov najrôznejších formátov, 18 čerpacích staníc, ale aj služby Tesco Potraviny domov a Tesco Mobile. Po celom Slovensku zamestnáva 10 000 ľudí a je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom v krajine. Neustále inovuje svoju ponuku. Zákazníkom ponúka aj široký výber privátnych výrobkov pod značkou Tesco, ale aj značku potravín pre deti Vitakids alebo tradičné slovenské výrobky pod značkou Tesco Pravá chuť. Viac o spoločnosti nájdete na www.tescoslovensko.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

♯KtoPomozeSlovensku: Zdravotníci v nemocniciach melú z posledného, dodajme im spoločne energiu Žabka otvára jubilejnú desiatu predajňu! Rýchly nákup je teraz v Bratislave ešte dostupnejší

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.