Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. novembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Téma dňa s bratislavskými kandidátmi pútala pozornosť divákov

BRATISLAVA 13. novembra – Diskusia kandidátov na post primátora hlavného mesta v pravidelnej relácii Téma dňa na TA3 pútala pozornosť. Najviac prilákala pozornosť kategórie dospelých Bratislavčanov s podielom 11,3 %.

Ústrednou témou utorkového vysielania spravodajskej televízie TA3 bola diskusia kandidátov na post primátora Bratislavy v relácii Téma dňa. Kandidátov Milana Ftáčnika, Milana Kňažka a Iva Nesrovnala si v utorok pozrelo až 350 tisíc divákov s 3,6% podielom na trhu. Najviac ju sledovali dospelí Bratislavčania s podielom 11,3 % a manažéri s vysokoškolským vzdelaním s podielom 9,8 %.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Poisťovňa Kooperativa a Ekonomická fakulta Technickej univerzity v Košiciach uzavreli zmluvu o spolupráci Krik nič nerieši, ale rozhovor áno

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.