Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Televízne noviny a Búrlivé víno na vrchole rebríčka sledovanosti

BRATISLAVA 25. marca – Viac než 800-tisíc divákov starších ako 12 rokov si v pondelok 24. marca 2014 na obrazovkách televízie Markíza nenechalo ujsť hlavnú spravodajskú reláciu Televízne noviny a rodinný seriál Búrlivé víno.
Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľových skupinách. V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahli rating 13,0 % a trhový podiel 39,4 %. Pozrelo si ich 844-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.
Medzi nespravodajskými programami dominoval rodinný seriál Búrlivé víno, ktorý si v univerzálnej cieľovej skupine 12+ vychutnalo 808-tisíc divákov. V cieľovej skupine 12-54 dosiahol nadpriemerný rating 12,8 % aj trhový podiel 33,6 %.
Jednotkou na trhu v čase vysielania bola aj nasledujúca séria príbehov Rodinné prípady, oslovila najmä ženy 25-34, ktoré Markíze zabezpečili trhový podiel 31,4 %.
Najsledovanejším programom podvečera bol tradične rodinný seriál Chlapi neplačú (rating 8,5 % / share 29,7 % v 12-54) s 545-tisíc divákmi vo veku nad 12 rokov pri obrazovkách.
Na obrazovkách televízie Doma tento týždeň vyvrcholí obľúbený romantický seriál Sila. Aj pondelková večerná dvojporcia priniesla stanici najvyšší počet divákov (rating 2,4 % / share 8,1 % a rating 2,4 % / share 13,2 % v 12-54).
V univerzálnej cieľovej skupine 12+ si obe časti pozrelo v priemere takmer 220-tisíc divákov, čím Doma porazila v rovnakom čase vysielaný javiskový sitcom aj pôvodný seriál konkurencie.
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 37,0 %) aj v prime-time (share 37,8 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.