Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. marca 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Voľby do NR SR priniesli mimoriadnu sledovanosť

BRATISLAVA 7. marca – Voľby do NRSR boli počas uplynulého víkendu pre jedinú spravodajskú televíziu udalosťou roka.

Televízia TA3 mapovala voľby do NRSR od soboty rána, keď sa otvorili volebné miestností, až do nedele, keď v štúdiu TA3 privítala predstaviteľov víťazných politických strán.

V sobotu večer, od 21.30 až do 5.20 hod ráno, televízia TA3 ako jediná vysielala celú noc naživo špeciálne volebné štúdio s tromi moderátormi: Ľubou Oravovou, Petrom Bielikom a Norom Dolinským a ich hosťami, politológmi a sociológmi. Volebnú noc ukončila v nedeľu ráno, krátko po odvysielaní TB strany Smer – SD, ktorú televízia TA3 odvysielala v priamom prenose naživo ako jediná.

Prvé predbežné oficiálne výsledky, ako aj oficiálne výsledky, zaujali divákov TA3 tak mimoriadne, že televízii TA3 zaručil i nadštandardné čísla sledovanosti. Rating volebnej noci bol 118 tis. divákov (reach 548 tis., share v skupine 12+ 13 %, share VŠ vzdelaní 17,3 %, share manažérov s VŠ vzdelaním 18,7 %). Do skorých ranných hodín (cca 3.35 hod) bola televízia TA3 jednotkou na trhu vo všetkých kategóriách!

V nedeľu, 6.marca 2016, vysielala televízia TA3 reláciu V politike mimoriadne, už od 9.00 hod.

Hosťami relácie V politike boli predseda strany SNS Andrej Danko, predseda strany SMER-SD Robert Fico, predseda strany SME RODINA Boris Kollár, predseda strany MOST-HÍD Béla Bugár, predseda strany SaS Richard Sulík, kandidát na poslanca NR SR Daniel Lipšic (OĽANO-NOVA), podpredseda strany SIEŤ Miroslav Beblavý a predseda strany ĽSNS Marian Kotleba.

Relácia mala reach 878 tis.divákov a share 20,1 %, čím si zaručila druhé miesto na trhu.

V nedeľu si celkovo pozrelo TA3  2 milióny 10 tisíc divákov a denný share televízie bol až 7,3 %!

* Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk)  

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.