Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: V relácii V politike budú Peter Kažimír a Ivan Štefanec

BRATISLAVA 30. novembra – V nedeľu 2. decembra sa relácia V politike bude zaoberať týmito témami: nová prognóza výberu daní a odvodov, riešenia na strane príjmov alebo výdavkov, navýšenie platov učiteľov, vyššie dane, dôsledky na firmy a zamestnanosť.
Hosťami moderátorky Ľubomíry Oravovej v nedeľu budú Peter Kažimír, minister financií (Smer-SD) a Ivan Štefanec, podpredseda SDKÚ-DS. Reprízu relácie si diváci môžu pozrieť v nedeľu 2. decembra o 20:00 a v pondelok 3. decembra o 13:00.

Nikola Kvocerová (PR oddelenie) TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.