Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: V politike o vytvorení jednej zdravotnej poisťovne

BRATISLAVA 2. novembra – V nedeľu v relácii V politike budú hlavnými témami: vytvorenie jednej zdravotnej poisťovne, výhody a nevýhody, vplyv na zdravotnú starostlivosť, dohoda so súkromnými poisťovňami alebo vyvlastnenie, postup opozície.
Moderátorka Ľubomíra Oravová privíta v prvej časti relácie ministerku zdravotníctva (nominantku Smeru-SD) Zuzanu Zvolenskú a poslanca NR SR Viliama Novotného (SDKÚ-DS). V druhej časti relácie prijali pozvanie Tomáš Szalay, ktorý je analytik inštitútu HPI a Martin Filko, riaditeľ Inštitútu finančnej politiky.
Reprízy relácie V politike si môžete pozrieť v nedeľu (02.11.2012) o 20:00 a v pondelok (03.11.2012) o 13:00.

Nikola Kvocerová (PR oddelenie) TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.