Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: V politike o aktuálnej povodňovej situácii na Dunaji

BRATISLAVA 7. júna – V politike 9. júna 2013

Aktuálna povodňová situácia na Dunaji – mimoriadna situácia v Bratislave, Devíne, na dolnom toku Dunaja, záchranárske a bezpečnostné opatrenia, protipovodňové opatrenia a ďalšie kroky vlády riešenie situácie po opadnutí vody, pomoc postihnutým ľuďom.

Hostia: Robert Kaliňák, minister vnútra (Smer-SD)
Peter Žiga, minister životného prostredia (Smer-SD)
József Nagy, bývalý minister životného prostredia (Most-Híd)

Do diskusie sa zapoja aj prezident Policajného zboru Tibor Gašpar a Alexander Nejedlý, prezident Hasičského a záchranného zboru.

Moderuje: Ľuba Oravová

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.