Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3 v nedeľu s vysokou sledovanosťou – viac ako 1,2  mil. divákov

BRATISLAVA 30. októbra – Relácia V politike, vysielaná na TA3 dňa 29. 10. 2017 s nadpriemerne vysokou sledovanosťou až 616 tis. divákov. (kumulatívny reach).

V premiére si reláciu pozrelo 488 tis. divákov ( reach ) a spolu s reprízou dosiahla relácia V politike včera kumulatívny reach 616 tis. divákov.

Hosťami relácie V politike, ktorú od 11:00 moderoval Norbert Dolinský, boli: Robert Kaliňák (Smer-SD), minister vnútra, Milan Krajniak (SME RODINA), poslanec NR SR,Michal Kaliňák, expert na samosprávy, Eduard Chmelár, politický analytik a Václav Hřích, agentúra AKO.

Norbert Dolinský v relácii so svojimi hosťami diskutoval o bezpečnosti elektronických OP, kriminalite Rómov a sociálne vylúčených skupín, priebehu volieb do VÚC a činnosti PZ SR, kompetenciách samospráv a ich efektivite, boji proti extrémizmu a záujme voličov o voľby do VÚC.

TA3 dosiahla v nedeľu celodenný reach až 1,23 mil. divákov a zaznamenala tak nadpriemerný denný trhový podiel 2,6 % pričom premiéra relácie V politike dosiahla v cieľovej skupine (A status + VŠ) shr 22,3 % a stala sa tak 1. na trhu.

Obsah relácie V politike zaujal nielen širokú divácku verejnosť, ale aj mnohé slovenské médiá. Podľa agentúry Slovakia online boli vyjadrenia z relácie V politike citované v 26 rôznych mediálnych príspevkoch.

Link na reláciu V politike:
https://www.ta3.com/clanok/1115359/kriminalita-romov-a-jej-riesenia-problemy-s-elektronickym-podpisom-krajske-volby-a-ne-zaujem-volica-horiace-katalansko.html

Embed link na reláciu:

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS Sk). Všetky CS sú merané s hosťami.

Údaje o návštevnosti webu pochádzajú z merania AIM monitor.

www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.