Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. mája 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3 v nedeľu s vysokou sledovanosťou – 1 mil. divákov

BRATISLAVA 29. mája (SITA) – V premiére si reláciu V politike pozrelo 357 tis. divákov (reach) a spolu s reprízou dosiahla včera kumulatívny reach 607 tis. divákov.

Hosťami relácie V politike, ktorú od 11.00 hod. moderoval Norbert Dolinský, boli : Andrej Danko (SNS), predseda NR SR, predseda strany, Robert Fico (SMER-SD), predseda vlády, predseda strany, Richard Sulík (SAS), poslanec EP, predseda strany a Marian Kotleba (Kotleba-ĽSNS), poslanec NR SR, predseda strany.

Televízia TA3 pozývala do relácie V politike všetkých troch ústavných činiteľov, ale prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska sa pre pracovnú zaneprázdnenosť ospravedlnil a zároveň prisľúbil rozhovor v najbližšom čase.

Témy relácie, o ktorých diskutoval Norbert Dolinský so svojimi hosťami, boli : Voľba predsedu ÚVO, situácia v slovenskom športe, voľba generálneho riaditeľa RTVS, ekonomické výsledky Slovenska, bezpečnosť v Európe, boj s extrémizmom a návrh na rozpustenie strany K-ĽSNS.

TA3 dosiahla v nedeľu celodenný reach až 1 mil. divákov a zaznamenala tak nadpriemerný denný trhový podiel 3,3 %.

Obsah relácie V politike zaujal nielen širokú divácku verejnosť, ale aj mnohé slovenské médiá. Podľa agentúry Slovakia online boli vyjadrenia z relácie V politike citované v 74 rôznych mediálnych príspevkoch.

Link na reláciu V politike:

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS Sk). Všetky CS sú merané s hosťami.
Údaje o návštevnosti webu pochádzajú z merania AIM monitor.

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.