Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. mája 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: V dennom spravodajstve TA3 hrali včera prím slovenskí hokejisti

BRATISLAVA 22. mája – Celé Slovensko žilo včera oslavami z príchodu našich strieborných hokejistov zo svetového šampionátu – naživo či prostredníctvom televíznych obrazoviek. Atmosféra hokejového šampionátu bola jednou z hlavných tém v spravodajstve TA3 aj počas víkendu.
Televízia TA3 venovala včera denné spravodajstvo v prevažnej miere ústrednej domácej udalosti – príchodu našich strieborných hokejistov späť na Slovensko – a prirodzene nechýbala ani pri prenose atmosféry z týchto osláv naživo. Počas dňa prinášala živé vstupy z letiska M. R. Štefánika, z námestia SNP a vo vysielaní venovala hokejovej téme samostatné bloky. Úspech našich hokejistov bol témou číslo jeden aj vo večernej relácii Šport. Živý prenos z príchodu hokejistov sledovalo v popoludňajších hodinách na TA3 viac ako 440 000 divákov. Prenos dosiahol podiel na trhu 8,9 %. V rámci pokrytia TA3 kategórie 12+ ide o podiel 9,6 %. Najsledovanejším bol príchod hokejistov v rámci kategórie manažérov s podielom 21,8%.
Druhou v poradí je kategória vysokoškolsky vzdelaných ľudí s podielom 17 %. V kategórii Bratislava 18+ dosiahol prenos podiel 14,7 % a v kategórii miest nad 50 000 obyvateľov ide o podiel 14,2 %. Celkovo bolo včerajšie celodenné spravodajstvo televízie TA3 v zásahu viac ako 1 000 000 divákov.
Hokej dominoval vo vysielaní TA3 aj počas víkendu. Televízia TA3 sprostredkúvala živú atmosféru priamo zo šampionátu z fínskych Helsínk, ako aj z miest u nás doma. Téme sa TA3 venovala aj v štúdiu spolu s pozvanými hosťami.
Celodenné spravodajstvo televízie TA3 bolo v sobotu v zásahu viac ako 1 240 000 divákov a v nedeľu viac ako 1 000 000 divákov.

Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.