Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. decembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Témami v relácii V politike budú školstvo, zdravotníctvo a SaS

BRATISLAVA 8. decembra – V nedeľu 9. decembra sa relácia V politike bude zaoberať tromi témami.

1. Vláda rozhodla. Učiteľom platy o viac ako 5 % nezvýši. Budú ďalej bojovať za svoje požiadavky a za zlepšenie situácie v školstve? Hosťami v prvej časti relácie budú minister školstva Dušan Čaplovič, podpredseda odborov Martin Maták a riaditeľ gymnázia Pavel Sadloň.
2. Zdravotníctvo znovu ukázalo svoju krehkosť. Akú istotu má pacient? Na tieto otázky odpovie ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská.
3. Strana SaS potrebuje voličov. Jej lídrom sa chce stať Jozef Kollár. Dokáže priniesť zmenu?
Nedeľňajšia relácia V politike bude s moderátorkou Katrin Lengyelovou. Reprízy relácie si diváci môžu pozrieť v nedeľu 9. decembra o 20:00 a v pondelok 10. decembra o 13:00.

Nikola Kvocerová (PR oddelenie)TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.