Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Svätá omša pápeža Benedikta XVI. z Vatikánu

BRATISLAVA 13. februára – Od pondelka televízia TA3 divákom kontinuálne a naživo prináša všetky top informácie, ktoré sprevádzajú nečakanú rezignáciu pápeža Benedikta XVI.
„Dnes budú môcť diváci na TA3 od 17:00 naživo sledovať svätú omšu pápeža Benedikta XVI. z Vatikánu. V štúdiu TA3 bude počas omše hosťom teológ Andrej Klapka, ktorý bude omšu, ako aj aktuálne dianie okolo odstúpenia pápeža komentovať, hovorí šéfredaktorka spravodajstva TA3 Martina Kyselová.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.